Νίκος Καρβέλας – Έλενα Φερεντίνου: Αυτό είναι το όνομα που θα δώσουν στον γιο τους

09:18 - 23/04/2023

Τα πρώτα γενέθλια του γιου τους γιόρτασαν στις 12 Απριλίου ο Νίκος Καρβέλας και η Έλενα To άρθρο Νίκος Καρβέλας – Έλενα Φερεντίνου: Αυτό είναι το όνομα που θα δώσουν στον γιο τους δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Καρβέλας & Έλενα Φερεντίνου: Αυτό είναι το όνομα που θα πάρει ο γιος τους

Μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής του, διανύει ο Νίκος Καρβέλας, καθώς πριν από λίγους μήνες έγινε πατέρας για τρίτη φορά στα 70 του χρόνια. Πιο αναλυτικά, η 32χρονη σύντροφός του, Έλενα Φερεντίνου έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι, καρπό του έρωτά τους. Σύμφωνα με πληροφορίες της Realnews το ζευγάρι έχει αποφασίσει να […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νίκος Καρβέλας – Έλενα Φερεντίνου: Η αποκάλυψη για το όνομα του γιου τους! Πότε θα γίνει η βάφτιση

Μια πολύ όμορφη και ιδιαίτερη περίοδο διανύουν ο Νίκος Καρβέλας και η Έλενα Φερεντίνου, καθώς πριν μερικές μέρες και συγκεκριμένα στις 12 Απριλίου γιόρτασαν τα πρώτα γενέθλια του γιου τους. Το ζευγάρι απολαμβάνει πλήρως τη νέα τους καθημερινότητα με τον μικρό (ο οποίος έκανε και τα πρώτα του βήματα) και η ζωή τους έχει αλλάξει […] Το άρθρο Νίκος Καρβέλας – Έλενα Φερεντίνου: Η αποκάλυψη για το όνομα του γιου τους! Πότε θα γίνει η βάφτιση εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»