Θανάσης Πάτρας: «Έχουν μπει κανόνες στην τηλεόραση, δεν σταυρώνουμε πια έναν άνθρωπο»

22:42 - 23/04/2023

Ο Θανάσης Πάτρας παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» και την Ελένη Βουλγαράκη την Κυριακή στο MEGA. Μέσα […] The post Θανάσης Πάτρας: «Έχουν μπει κανόνες στην τηλεόραση, δεν σταυρώνουμε πια έναν άνθρωπο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Πάτρας: «Έχουν μπει κανόνες στην τηλεόραση, δεν σταυρώνουμε πια έναν άνθρωπο»

Ο Θανάσης Πάτρας παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» και την Ελένη Βουλγαράκη την Κυριακή στο MEGA. Μέσα σε όλα, ο γνωστός παρουσιαστής και συνεργάτης της Ελεονώρας Μελέτη στην πρωινή εκπομπή του Μεγάλου Καναλιού μίλησε για τα δοκιμαστικά που έχει κάνει για τηλεπαιχνίδι στο παρελθόν, τις αλλαγές με τον χρόνο στην τηλεόραση αλλά και τις φιλίες μέσα από τον χώρο. Ειδικότερα, ο Θανάσης Πάτρας σημείωσε χαρακτηριστικά πως «απωθημένα στη δουλειά δεν έχω, απλώς έχω κάνει πολλά δοκιμαστικά για τηλεπαιχνίδια. Δηλαδή πρέπει να έχω κάνει πέντε δοκιμαστικά. Είναι ένα τηλεπαιχνίδι που είχε κάνει ο Γρηγόρης Αρναούτογλου τελικά στο MEGA, ο «Εισοδηματίας». Ένα άλλο το

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»