Πηγή Δεβετζή: «Η επιλογή μου είναι το μεγαλύτερο μου λάθος, θα ακύρωνα τον γάμο μου»

01:26 - 24/04/2023

Την Πηγή Δεβετζή υποδέχθηκε τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό του After Dark, ο Θέμης Γεωργαντάς στο OPEN. Μεταξύ άλλων, μάλιστα, […] The post Πηγή Δεβετζή: «Η επιλογή μου είναι το μεγαλύτερο μου λάθος, θα ακύρωνα τον γάμο μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πηγή Δεβετζή: «Η επιλογή μου είναι το μεγαλύτερο μου λάθος, θα ακύρωνα τον γάμο μου»

«Πήγα να το δοκιμάσω κάποια στιγμή και απέτυχα» παραδέχθηκε η Πηγή Δεβετζή - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Πηγή Δεβετζή: «Δοκίμασα τον γάμο και απέτυχα. Η επιλογή μου είναι το μεγαλύτερο λάθος που έχω κάνει»

Η Πηγή Δεβετζή εξομολογείται ότι μετάνιωσε για τον γάμου που έκανε και πώς ήταν μια λάθος επιλογήΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Η Πηγή Δεβετζή εξομολογείται: «Απέτυχα στον γάμο, η επιλογή μου είναι το μεγαλύτερο λάθος που έχω κάνει»

Καλεσμένη στην εκπομπή After Dark βρέθηκε το βράδυ της Κυριακής 23/4 η Πηγή Δεβετζή. Η χρυσή Ολυμπιονίκης μίλησε για τα χρόνια που ασχολήθηκε με τον αθλητισμό, τα πρώτα της βήματα και τι στερήθηκε από τα παιδικά της χρόνια. «Στα 7 μου πήρα τον πρώτο μου μετάλλιο, δεν με ένοιαζε τίποτα. Μου άρεσε να παίζω απλά. Μετά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πηγή Δεβετζή: «Η επιλογή μου είναι το μεγαλύτερο μου λάθος – Θα ακύρωνα τον γάμο μου»

Στην προσωπική της ζωή χαρακτηρίζοντας ως το μεγαλύτερο λάθος μέχρι σήμερα τον γάμο που έκανε στο παρελθόν εξηγώντας και τους λόγους για τους οποίους θα τον ακύρωνε, αναφέρθηκε η Πηγή Δεβετζή, η οποία ήταν καλεσμένη του Θέμη Γεωργαντά στο After Dark.Στην προσωπική της ζωή χαρακτηρίζοντας ως το μεγαλύτερο λάθος μέχρι σήμερα τον γάμο που έκανε στο παρελθόν εξηγώντας και τους λόγους για τους οποίους θα τον ακύρωνε, αναφέρθηκε η Πηγή Δεβετζή, η οποία ήταν καλεσμένη του Θέμη Γεωργαντά στο After Dark.Η Πηγή Δεβετζή σημείωσε χαρακτηριστικά πως «θα ήθελα πάρα πολύ να κάνω οικογένεια, γιατί μεγάλωσα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πηγή Δεβετζή: «Απέτυχα στον γάμο, η επιλογή μου είναι το μεγαλύτερο λάθος που έχω κάνει, θα το ακύρωνα»

Καλεσμένη στην εκπομπή After Dark βρέθηκε η Πηγή Δεβετζή, το βράδυ της Κυριακής 23/4. Η χρυσή To άρθρο Πηγή Δεβετζή: «Απέτυχα στον γάμο, η επιλογή μου είναι το μεγαλύτερο λάθος που έχω κάνει, θα το ακύρωνα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Πηγή Δεβετζή: Το μεγαλύτερο λάθος που έκανα ήταν ο γάμος μου απέτυχα

Πηγή Δεβετζή: Η ομοσπονδία μού είπε να φύγω και με έκρυβε στο δωμάτιο του ο Γκατσιούδης

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Πηγή Δεβετζή: "Η επιλογή μου είναι το μεγαλύτερο μου λάθος, θα ακύρωνα τον γάμο μου"

"Πήγα να το δοκιμάσω κάποια στιγμή και απέτυχα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»