Πέτρος Κωστόπουλος: Η εξομολόγηση για τον γιο του και τις δυο κόρες του – «Είμαι αυστηρός όταν ξεπεραστούν τα όρια»

09:50 - 25/04/2023

Σε μια σπάνια εμφάνιση απαθανάτισε η κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» τον Πέτρο Κωστόπουλο, μετά από To άρθρο Πέτρος Κωστόπουλος: Η εξομολόγηση για τον γιο του και τις δυο κόρες του – «Είμαι αυστηρός όταν ξεπεραστούν τα όρια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέτρος Κωστόπουλος: «Είμαι αυστηρός όταν ξεπεραστούν τα όρια»

Ο γνωστός παρουσιαστής Πέτρος Κωστόπουλος μίλησε για το αν σκέφτεται να επιστρέψει στην τηλεόραση, για το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει, αλλά και για τα τρία παιδιά του.

Διαβάστε το στο in.gr

Πέτρος Κωστόπουλος: «Είμαι αυστηρός πατέρας όταν ξεπεραστούν τα όρια»

Ο Πέτρος Κωστόπουλος απέχει από την τηλεόραση εδώ και περίπου τρία χρόνια. Ο εκδότης και παρουσιαστής έκανε τηλεοπτικές δηλώσεις στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και αναφέρθηκε στην τηλεόραση εξηγώντας ότι δεν έχει δεχτεί πρόταση να επιστρέψει, αλλά ούτε έχει ασχοληθεί καταθέτοντας ο ίδιος κάποια πρόταση. Παράλληλα, ο Πέτρος Κωστόπουλος αναφέρθηκε στα παιδιά του και πώς είναι […] The post Πέτρος Κωστόπουλος: «Είμαι αυστηρός πατέρας όταν ξεπεραστούν τα όρια» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»