Πάνος Καλίδης για Survivor: Εμένα με ενοχλεί αυτό

12:48 - 25/04/2023

«Τρώνε, είναι αφρατούληδες και παίρνουν και το βδομαδιάτικο», λέει ο Πάνος Καλίδης. Το παρών στα βραβεία μοντέλων και influencers έδωσαν ο Πάνος Καλίδης και η Λεάννα Μάρκογλου και φυσικά μίλησαν στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών που βρέθηκαν εκεί. «Εγώ δεν είμαι influencer, είμαι απλώς… φλου! Η γυναίκα μου είναι καλή influencer, το κάνει πολύ καλά ... Περισσότερα To άρθρο Πάνος Καλίδης για Survivor: Εμένα με ενοχλεί αυτό δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι