Εβελίνα Παπούλια: «Χώρισα την ίδια μέρα που παντρεύτηκα, είπε μια ατάκα που μου την σβούριξε»

14:00 - 26/04/2023

Η Εβελίνα Παπούλια φιλοξενήθηκε στο Ποιος είναι πρωινιάτικα με την Μπέττυ Μαγγίρα. Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τον […] The post Εβελίνα Παπούλια: «Χώρισα την ίδια μέρα που παντρεύτηκα, είπε μια ατάκα που μου την σβούριξε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εβελίνα Παπούλια: Χώρισα τη μέρα του γάμου μου, είπε κάτι που μου «τη σβούρηξε»

Αποκαλυπτική η Εβελίνα Παπούλια για τη… σχέση της με το γάμο! Καλεσμένη της Μπέτυς Μαγγίρα στο «Ποιος είναι πρωινιάτικα» βρέθηκε η Εβελίνα Παπούλια και μίλησε για το λόγο που η ίδια θεωρεί ότι δεν πέτυχαν οι δυο γάμοι που έκανε. «Το κεφάλαιο γάμος… Είναι σαν να είμαι διπολική σε αυτό. Ένα κομμάτι μου θέλω να ... Περισσότερα To άρθρο Εβελίνα Παπούλια: Χώρισα τη μέρα του γάμου μου, είπε κάτι που μου «τη σβούρηξε» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Εβελίνα Παπούλια: Χώρισα την ίδια μέρα που παντρεύτηκα – Είπε μια ατάκα που μου την σβούριξε

Η Εβελίνα Παπούλια ήταν καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» του Open και μίλησε για όλα στην παρουσιάστρια Μπέττυ Μαγγίρα. Το κεφάλαιο «Δύο Ξένοι», ο τρόπος που διαχειρίστηκε την μεγάλη επιτυχία που ήρθε ξαφνικά στη ζωή της αλλά και οι γάμοι της έπεσαν στο τραπέζι των συζητήσεων. Για την εποχή που πρωταγωνιστούσε στους «Δύο Ξένους» η Εβελίνα Παπούλια είπε: «Δεν μπορούσα να διαχειριστώ την επιτυχία, δεν ήμουν και υποψιασμένη. Ότι θα γινόταν επιτυχία οι “Δύο ξένοι” το ήξερα αλλά δεν μπορούσα να φανταστώ το μέγεθος. Πριν είχα κάνει πολύ λίγα πράγματα δεν μπορούσα να φανταστώ την απήχηση. Τότε είχα ακούσει τα πάντα, ότι μιμούμαι την Ελένη Μενεγάκη που δεν ε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Εβελίνα Παπούλια: «Χώρισα την ίδια μέρα που παντρεύτηκα, είπε μια ατάκα που μου την σβούριξε, είμαι παρορμητική»

Η Εβελίνα Παπούλια φιλοξενήθηκε στο Ποιος είναι πρωινιάτικα με την Μπέττυ Μαγγίρα. Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τον λόγο που πιστεύει ότι δεν πέτυχαν ο γάμοι της. Η Εβελίνα Παπούλια φιλοξενήθηκε στο Ποιος είναι πρωινιάτικα με την Μπέττυ Μαγγίρα. Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τον λόγο που πιστεύει ότι δεν πέτυχαν ο γάμοι της. «Εντάξει, το κεφάλαιο γάμος… Είναι σαν να είμαι διπολική σε αυτό. Ένα κομμάτι μου θέλω να είναι αφοσιωμένο και να ανήκει κάπου κι ένα άλλο κομμάτι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Εβελίνα Παπούλια: «Χώρισα την ίδια μέρα που παντρεύτηκα, είπε μια ατάκα που μου την σβούριξε»

«Δεν έχεις ακούσει που λένε ότι γυρνώ και λέω ποιος είναι αυτός δίπλα μου;»

Διαβάστε το στο news.gr

Εβελίνα Παπούλια: «Χώρισα το βράδυ του γάμου μου, μία ατάκα του μου τη σβούριξε»

Μίλησε για τη σειρά «Δύο ξένοι», το #metoo, τον σύντροφό της και την κόρη της

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»