Γιώργος Θεοφάνους: «Αν πίκρανα κάποιον, συγγνώμη, η τηλεόραση με έκανε να φαίνομαι έτσι»

08:00 - 27/04/2023

Με αφορμή την έναρξη των νέων του εμφανίσεων, ο Γιώργος Θεοφάνους μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και την κάμερα της εκπομπής Happy […] The post Γιώργος Θεοφάνους: «Αν πίκρανα κάποιον, συγγνώμη, η τηλεόραση με έκανε να φαίνομαι έτσι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Θεοφάνους: Η τηλεόραση πολλές φορές με έκανε να φαίνομαι έτσι, δεν είμαι αυτός

“Την φοβήθηκα πάρα πολύ από την αρχή της” παραδέχθηκε ο Γιώργος Θεοφάνους. Στην κάμερα του Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη μίλησε ο Γιώργος Θεοφάνους όπου και αναφέρθηκε τόσο στην τηλεοπτική του παρουσία και τα λάθη που ίσως έκανε σε αυτήν όσο και τη δημόσια συγγνώμη που ζήτησε στην Ήβη Αδάμου. «Η τηλεόραση είναι δύσκολο ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Θεοφάνους: Η τηλεόραση πολλές φορές με έκανε να φαίνομαι έτσι, δεν είμαι αυτός δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Θεοφάνους: «Αν πίκρανα κάποιον, συγγνώμη, η τηλεόραση με έκανε να φαίνομαι έτσι»

Με αφορμή την έναρξη των νέων του εμφανίσεων στη Θεσσαλονίκη, ο Γιώργος Θεοφάνους μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day στον Alpha. Μέσα σε όλα, ο δημοφιλής δημιουργός αναφέρθηκε τόσο στην μακρόχρονη τηλεοπτική του παρουσία όσο και στην πρόσφατη συνάντηση με την Ήβη Αδάμου από την οποία και θέλησε να ζητήσει συγγνώμη. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Θεοφάνους: «Αν πίκρανα κάποιον, συγγνώμη, η τηλεόραση με έκανε να φαίνομαι έτσι»

Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day στον Alpha μίλησε ο Γιώργος Θεοφάνους, ο οποίος ζήτησε και συγγνώμη.Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day στον Alpha μίλησε ο Γιώργος Θεοφάνους, ο οποίος ζήτησε και συγγνώμη.Ο Γιώργος Θεοφάνους σημείωσε χαρακτηριστικά πως «η τηλεόραση είναι δύσκολο πράγμα. Την φοβήθηκα πάρα πολύ από την αρχή της και δεν την χειρίστηκα καλά. Σε παίρνει όλο αυτό το κλίμα του «πάμε ρε μεγάλε να πεις ατάκες» και… είναι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Θεοφάνους: «Αν πίκρανα κάποιον, συγγνώμη, η τηλεόραση με έκανε να φαίνομαι έτσι»

«Χάρηκα πάρα πολύ που έγινε αυτό πρόσφατα με την Ήβη Αδάμου. Πάρα πολλά χρόνια ήθελα να της εξηγήσω τι πραγματικά έγινε εκείνο το βράδυ».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Γιώργος Θεοφάνους: "Αν πίκρανα κάποιον, συγγνώμη, η τηλεόραση με έκανε να φαίνομαι έτσι"

"Πάρα πολλά χρόνια ήθελα να εξηγήσω στην Ήβη τι πραγματικά έγινε εκείνο το βράδυ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Γιώργος Θεοφάνους: «Δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος. Η τηλεόραση με έκανε να φαίνομαι έτσι»

Με αφορμή την έναρξη των νέων του εμφανίσεων στη Θεσσαλονίκη μαζί με διάσημους Έλληνες καλλιτέχνες, ο Γιώργος Θεοφάνους συναντήθηκε με την Όλγα Λαφαζάνη. Ο συνθέτης μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day στον Alpha. Ο δημοφιλής δημιουργός αναφέρθηκε τόσο στην μακρόχρονη τηλεοπτική του παρουσία όσο και στην πρόσφατη συνάντηση με την Ήβη Αδάμου από την οποία και […] The post Γιώργος Θεοφάνους: «Δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος. Η τηλεόραση με έκανε να φαίνομαι έτσι» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»