Ζέτα Μακρυπούλια: Απαντάει πρώτη φορά για το μέλλον του Ρουκ Ζουκ – «Δεν θέλω να το βλέπω να καταρρέει»

08:26 - 28/04/2023

Πρεμιέρα έκανε το βράδυ της Πέμπτης 28/4 η παράσταση «Μια Νύχτα στην Επίδαυρο» στο θέατρο Ρεξ. To άρθρο Ζέτα Μακρυπούλια: Απαντάει πρώτη φορά για το μέλλον του Ρουκ Ζουκ – «Δεν θέλω να το βλέπω να καταρρέει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ζέτα Μακρυπούλια: Απαντάει πρώτη φορά για το τηλεοπτικό της μέλλον - «Δεν θέλω να δω το Ρουκ Ζουκ να καταρρέει»

«Αυτή η εκπομπή με έπλασε, "ζυμωθήκαμε" μαζί» είπε χαρακτηριστικά

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ζέτα Μακρυπούλια: Μιλά πρώτη φορά για το μέλλον του Ρουκ Ζουκ

Η Ζέτα Μακρυπούλια μίλησε στις κάμερες για το τηλεοπτικό της μέλλον και το αν θα συνεχιστεί το Ρουκ Ζουκ.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ζέτα Μακρυπούλια: «Δεν θέλω να δω το Ρουκ Ζουκ να καταρρέει»

Για το επαγγελματικό της μέλλον ρώτησαν τη Ζέτα Μακρυπούλια οι ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. Η ηθοποιός και παρουσιάστρια δήλωσε πως […] The post Ζέτα Μακρυπούλια: «Δεν θέλω να δω το Ρουκ Ζουκ να καταρρέει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Η Ζέτα Μακρυπούλια απαντά για το τηλεοπτικό της μέλλον: «Δεν θέλω να δω το Ρουκ Ζουκ να καταρρέει»

Η Ζέτα Μακρυπούλια έκανε για πρώτη φορά δηλώσεις σχετικά με το τηλεοπτικό της μέλλον και το «Ρουκ Ζουκ». Η δημοφιλής ηθοποιός και παρουσιάστρια επέστρεψε στη θεατρική σκηνή, μετά από πολλά χρόνια και οι κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών τη συνάντησαν στο θέατρο «Ρεξ», στην πρεμιέρα της παράστασης «Μια Νύχτα στην Επίδαυρο». Μιλώντας στην κάμερα της εκπομπής …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Ζέτα Μακρυπούλια: «Θέλω να προσέξω το Rouk Zouk, δεν θέλω να το βλέπω να καταρρέει»

Στην κάμερα του Ηapy Day μίλησε η Ζέτα Μακρυπούλια. Η ηθοποιός συμμετέχει στην νέα παράσταση του Εθνικού θεάτρου και στο Rex «Μια νύχτα στην Επίδαυρο» δίπλα στη Χαρούλα Αλεξίου και τον Χρήστο Λούλη μεταξύ άλλων. Η παρουσιάστρια του ΑΝΤ1 δεν θα μπορούσε να μη μιλήσει για το τηλεοπτικό της μέλλον στο κανάλι αλλά και την […] The post Ζέτα Μακρυπούλια: «Θέλω να προσέξω το Rouk Zouk, δεν θέλω να το βλέπω να καταρρέει» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»