Θάνος Πετρέλης: «Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού – Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου»

09:30 - 28/04/2023

Ο Θάνος Πετρέλης παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και μίλησε για όλα στην Όλγα Λαφαζάνη. To άρθρο Θάνος Πετρέλης: «Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού – Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάνος Πετρέλης: Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού, μεγάλωσα σε ένα σπίτι πατριαρχίας

«Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου» είπε ο τραγουδιστής και συμπλήρωσε: «Είχα τα πάντα στο χέρι»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θάνος Πετρέλης: Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού – Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου

Μετά από αρκετούς μήνες μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας, ο Θάνος Πετρέλης επέστρεψε με μια συνέντευξη, στην οποία μίλησε για το πώς ξεκίνησε την καριέρα του ως τραγουδιστής, αλλά και για τον ρόλο του ως σύζυγος και πατέρας. Ο Θάνος Πετρέλης, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε και στο εάν ασχολείται με τις δουλειές του σπιτιού. Στην εκπομπή «Happy Day» με τη Σταματίνα Τσιμτσιλή, όταν ο Θάνος Πετρέλης ερωτήθηκε εάν βοηθάει στις δουλειές του σπιτιού, ο τραγουδιστής απάντησε πως «όχι, δε βοηθάω. Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου, μπορεί να φταίει και εκείνη σε αυτό. Ήμουν μοναχογιός, οπότε πάντα τα είχα όλα στο χέρι». Ο ίδιος ανέφερε πως αυτό μπορεί να μην αρέσει σε κάποιους, αλλά, όπως είπε, «ο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θάνος Πετρέλης: «Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού. Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου»

Ο Θάνος Πετρέλης παραχώρησε μία εφ’όλης της ύλης συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και αναφέρθηκε στην οικογένειά του αλλά και στις δουλειές του σπιτιού τις οποίες δεν κάνει! «Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού. Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου. Ήμουν μοναχογιός και μπορεί να φταίει αυτό. Όπως καταλαβαίνεις είχα τα πάντα στο χέρι. Τώρα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θάνος Πετρέλης: «Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού – Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου»

Θάνος Πετρέλης: «Μεγάλωσα σε ένα σπίτι πατριαρχίας, υπήρχε καλώς ή κακώς η λογική ότι ο άντρας δεν θα πλύνει τα πιάτα»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Θάνος Πετρέλης: “Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού – Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου”

Ο Θάνος Πετρέλης παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής “Happy Day”. O γνωστός τραγουδιστής αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο πώς ξεκίνησε την καριέρα του, στον ρόλο του ως σύζυγος και πατέρας και στο αν ασχολείται με τις δουλειές του σπιτιού. “Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού. Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου, μπορεί να φταίει και εκείνη […] The post Θάνος Πετρέλης: “Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού – Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Πετρέλης: «Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού. Είμαι κακομαθημένος από τη μάνα μου»

«Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου» είπε ο τραγουδιστής και συμπλήρωσε: «Είχα τα πάντα στο χέρι»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Θάνος Πετρέλης: "Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού"

"Είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Θάνος Πετρέλης: Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού, μεγάλωσα σε ένα σπίτι πατριαρχίας

O Θάνος Πετρέλης έδωσε συνέντευξη, με τον ίδιο να αναφέρεται στις γυναίκες της ζωής του, αλλά και τις δουλειές του σπιτιού. Συγκεκριμένα, ο δημοφιλής τραγουδιστής μίλησε στην εκπομπή «Happy Day», κι αρχικά ανέφερε: «Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού, είμαι καλομαθημένος από τη μάνα μου». «Ήμουν μοναχογιός και μπορεί να φταίει αυτό. Όπως καταλαβαίνεις, είχα τα πάντα στο χέρι. […] The post Θάνος Πετρέλης: Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού, μεγάλωσα σε ένα σπίτι πατριαρχίας appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr

Θάνος Πετρέλης: «Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού, δεν έχει χρειαστεί»

Μετά από ένα μεγάλο διάστημα στην Αυστραλία ο Θάνος Πετρέλης κάνει εμφανίσεις με την Αγγελική Ηλιάδη και τον Θέμη Αδαμαντίδη. Ο τραγουδιστής περιέγραψε πώς ξεκίνησε την ενασχόλησή του με το τραγούδι, το οποίο ξεκίνησε στον στρατό, αν και είχε το “μικρόβιο” από τον πατέρα του. Θάνος Πετρέλης: «Ασχολήθηκα με το τραγούδι όταν πήγα φαντάρος» «Ο […] The post Θάνος Πετρέλης: «Δεν βοηθάω στις δουλειές του σπιτιού, δεν έχει χρειαστεί» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»