Τζένη Μπότση: Δεν είναι ωραίο να μειώνουμε το μεγαλείο της μητρότητας και ειδικά για μένα που έχω κάνει αγώνα να αποκτήσω αυτό το παιδί

18:12 - 30/04/2023

Η γνωστή ηθοποιός Τζένη Μπότση καλεσμένη στην εκπομπή του Alpha «Καλύτερα Δε Γίνεται» με την Ναταλία Γερμανού αναφέρθηκε στη δήλωσή της για τον όρο «μανούλα» που συζητήθηκε.Η γνωστή ηθοποιός Τζένη Μπότση καλεσμένη στην εκπομπή του Alpha «Καλύτερα Δε Γίνεται» με την Ναταλία Γερμανού αναφέρθηκε στη δήλωσή της για τον όρο «μανούλα» που συζητήθηκε.Όπως είπε η Τζένη Μπότση: «Ήταν ένα απόσπασμα από πράγματα που είχα πει πριν κι είχαν μία συναισθηματική φόρτιση για εμένα. Μιλάγαμε για κάτι πολύ συγκεκριμένο που με είχε […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζένη Μπότση: Δεν πρέπει να μειώνουμε το μεγαλείο της μητρότητας

Η Τζένη Μπότση ξεκαθαρίζει για τις δηλώσεις της σχετικά με την προσφώνηση «μανούλα» και την απάντηση που είχε δώσει σε δημοσιογράφο.Η Τζένη Μπότση βρέθηκε στο πλατό της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» και στην κουβέντα που είχε με τη Ναταλία Γερμανού και τη Ναταλία Αργυράκη, δέχτηκε μια ερώτηση για την πρόσφατη αντίδρασή της σε δημοσιογράφο όταν την αποκάλεσε «μανούλα». Συγκεκριμένα η ηθοποιός είχε πει τότε: «Μανούλα δεν είμαι. Είμαι μαμά. Μανούλα δεν είμαι. Υπάρχει κάτι υποκοριστικό στο μανούλα. Δεν είμαι νούλα σε καμία περίπτωση, είμαι μάνα». Ενώ η Ναταλία Γερμανού πρόσθεσε πως η ίδια προσφώνηση δεν γίνεται ποτέ σε έναν άντρα, δηλαδή «πατερούλης», παρά γίνεται μόνο σε γυναίκες. Η Τζένη Μπότση α

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»