Το ξέσπασμα της Κάτιας Ταραμπάνκο για τον κόσμο του μόντελινγκ: «Δεν με έπαιρναν επειδή έχω ψωρίαση»

11:44 - 02/05/2023

Το σκληρό πρόσωπο του κόσμο της μόδας αποκάλυψε η Κάτια Ταραμπάνκο, η οποία μιλώντας στην εκπομπή του MEGA, «Καλημέρα». «Με έχει ταλαιπωρήσει η ψωρίαση στο παρελθόν, είναι ταμπού. Έμεινα χωρίς δουλειά στο μόντελινγκ για μεγάλο διάστημα μέχρι να εξαφανιστούν τα σημάδια από το σώμα μου», ανέφερε η Κάτια Ταραμπάνκο, την οποία γνωρίσαμε μέσα από το GNTM. Στην συνέχεια το μοντέλο σχολίασε για τον Γιώργο Καράβα: «Ο Γιώργος Καράβας ταιριάζει στην ελληνική τηλεόραση, έχει κοινό. Πρέπει να έρθει νέο αίμα στην τηλεόραση, γιατί κουράζεται ο κόσμος. Δεν μπορώ να φανταστώ το «Shopping Star» χωρίς την Βίκυ Καγιά. Θα με ενδιέφερε να παρουσιάσω το «Shopping star», ξέρω ότι μπορώ να κάνω τα πάντα». Δείτε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα