Τόνια Σωτηροπούλου: «Ο Κωστής Μαραβέγιας την πρώτη χρονιά ήταν σοκαρισμένος γιατί δεν με ήξερε πολύ καλά»

15:00 - 02/05/2023

Για τη μεγάλη αγάπη που έχει στις εκπλήξεις γενεθλίων μίλησε η Τόνια Σωτηροπούλου στην εκπομπή Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν. […] The post Τόνια Σωτηροπούλου: «Ο Κωστής Μαραβέγιας την πρώτη χρονιά ήταν σοκαρισμένος γιατί δεν με ήξερε πολύ καλά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τόνια Σωτηροπούλου για Κωστή Μαραβέγια: «Την πρώτη χρονιά ήταν σοκαρισμένος, δεν με ήξερε καλά»

Η Τόνια Σωτηροπούλου μιλά για τις εκπλήξεις που κάνει στον σύζυγό της.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Τόνια Σωτηροπούλου για Κωστή Μαραβέγια: «Την πρώτη χρονιά ήταν σοκαρισμένος, δεν με ήξερε και πολύ καλά»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» βρέθηκε η Τόνια Σωτηροπούλου την Τρίτη 2/5. Η To άρθρο Τόνια Σωτηροπούλου για Κωστή Μαραβέγια: «Την πρώτη χρονιά ήταν σοκαρισμένος, δεν με ήξερε και πολύ καλά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τόνια Σωτηροπούλου: «Ο Κωστής Μαραβέγιας σιχαίνεται τις εκπλήξεις που του κάνω» (βίντεο)

Η Τόνια Σωτηροπούλου αναφέρθηκε στον Κωστή Μαραβέγια και τις εκπλήξεις που του κάνει, κάτι που ο ίδιος «μισεί». Η ηθοποιός παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και εξήγησε πως είναι εκείνη που διοργανώνει πάντα τα πάρτι γενεθλίων των φίλων της. «Γιορτάζω όλα τα γενέθλια, είμαι αστεία. Πηγαίνω και σε άλλων και να …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Τόνια Σωτηροπούλου: "Ο Κωστής Μαραβέγιας την πρώτη χρονιά ήταν σοκαρισμένος γιατί δεν με ήξερε πολύ καλά"

"Την δεύτερη και τρίτη φορά ήταν σοκ και μετά ήταν κάπως αναμενόμενο..."

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»