Τόνια Σωτηροπούλου για Κωστή Μαραβέγια: «Του κάνω εκπλήξεις και τις σιχαίνεται»

17:42 - 02/05/2023

H Τόνια Σωτηροπούλου μίλησε για τον γάμο της με τον Κωστή Μαραβέγια και αποκάλυψε πως εκείνος σιχαίνεται τις εκπλήξεις. H ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν». «Γιορτάζω τα γενέθλια, είμαι αστεία! Γιορτάζω όλων τα γενέθλια. Πηγαίνω και σε άλλων και να μη θέλουν να κάνουν γενέθλια, τους κάνω εγώ. Θυμάμαι μια χρονιά είχε γενέθλια […] The post Τόνια Σωτηροπούλου για Κωστή Μαραβέγια: «Του κάνω εκπλήξεις και τις σιχαίνεται» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τόνια Σωτηροπούλου: «Στον Κωστή Μαραβέγια κάνω εκπλήξεις και τις σιχαίνεται»

«Την πρώτη χρονιά ήταν σοκαρισμένος, γιατί δεν με ήξερε και πολύ καλά» συμπλήρωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τόνια Σωτηροπούλου για Κωστή Μαραβέγια: «Τη δεύτερη και τρίτη φορά ήταν σοκ και αναμενόμενο»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν» βρέθηκε η Τόνια Σωτηροπούλου την Τρίτη 2/5. Η γνωστή ηθοποιός, μεταξύ άλλων, μίλησε για τον γάμο της με τον Κωστή Μαραβέγια, ενώ αποκάλυψε πως εκείνος σιχαίνεται τις εκπλήξεις και νιώθει άβολα. «Γιορτάζω τα γενέθλια, είμαι αστεία! Γιορτάζω όλων τα γενέθλια. Πηγαίνω και σε άλλων και να μη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»