Παντελής Τουτουντζής: «Το παιδί μου ήταν με οξυγόνο κι ο μπαμπάς του δεν μπορούσε να μπει γιατί δεν αναγνωρίζεται»

19:18 - 02/05/2023

Ο Παντελής Τουτουντζής μίλησε στην Super Κατερίνα και ξέσπασε για τη μη αναγνώριση των ομόφυλων ζευγαριών στην Ελλάδα σε σχέση […] The post Παντελής Τουτουντζής: «Το παιδί μου ήταν με οξυγόνο κι ο μπαμπάς του δεν μπορούσε να μπει γιατί δεν αναγνωρίζεται» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παντελής Τουτουντζής: Το παιδί μου ήταν με οξυγόνο κι ο μπαμπάς του δεν μπορούσε να μπει γιατί δεν αναγνωρίζεται

“Είναι πολύ θλιβερό που δεν γίνονται γάμοι ομοφυλόφιλων ζευγαριών” τόνισε ο Παντελής Τουτουντζής. Ο Παντελής Τουτουντζής μίλησε στην κάμερα της Super Κατερίνα για την επιθυμία του να γίνονται γάμοι ομοφυλόφιλων ζευγαριών στην χώρα μας και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν οι ομοφυλόφιλοι γονείς. «Δυστυχώς δεν γίνονται γάμοι ομοφυλόφιλων στην Ελλάδα κι όχι μόνο ο γάμος σαν ... Περισσότερα To άρθρο Παντελής Τουτουντζής: Το παιδί μου ήταν με οξυγόνο κι ο μπαμπάς του δεν μπορούσε να μπει γιατί δεν αναγνωρίζεται δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Παντελής Τουτουντζής: «Ήταν το παιδί μου με οξυγόνο και δεν μπορούσε να μπει ο μπαμπάς γιατί δεν αναγνωρίζεται»

Τι είπε ο Παντελής Τουτουντζής για την μη αναγνώριση των ομόφυλων ζευγαριών στην Ελλάδα

Διαβάστε το στο in.gr

Τουτουντζής: «Το παιδί μου ήταν με οξυγόνο κι ο μπαμπάς του δεν μπορούσε να μπει γιατί δεν αναγνωρίζεται»

Ο Παντελής Τουτουντζής μίλησε στην εκπομπή του Alpha Super Κατερίνα και ξέσπασε για τη μη αναγνώριση των ομόφυλων ζευγαριών στην χώρα μας.Ο Παντελής Τουτουντζής μίλησε στην εκπομπή του Alpha Super Κατερίνα και ξέσπασε για τη μη αναγνώριση των ομόφυλων ζευγαριών στην χώρα μας.«Δυστυχώς δεν γίνονται γάμοι ομοφυλόφιλων στην Ελλάδα κι όχι μόνο ο γάμος σαν χαρά, αλλά κι αυτό που φέρνει σαν οικογένεια και σύνολο πραγμάτων. Είναι πολύ θλιβερό που δεν γίνονται γάμοι ομοφυλόφιλων ζευγαριών. Πολλοί […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τουτουντζής: «Ήταν το παιδί μου στο νοσοκομείο & ο μπαμπάς δεν μπορούσε να μπει επειδή δεν αναγνωρίζεται»

Ο Παντελής Τουτουντζής ξεσπά για τη μη αναγνώριση των ομόφιλων ζευγαριών στην Ελλάδα.

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»