Βίκυ Χατζηβασιλείου: Με κόκκινο μπικίνι κάνει κατακόρυφο σε εξωτικό προορισμό – Βίντεο

23:20 - 02/05/2023

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου στέλνει μήνυμα μέσα από τη νέα της ανάρτηση στο instagram υπενθυμίζοντας στους διαδικτυακούς To άρθρο Βίκυ Χατζηβασιλείου: Με κόκκινο μπικίνι κάνει κατακόρυφο σε εξωτικό προορισμό – Βίντεο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Κάνει κατακόρυφο στην παραλία - Δείτε το βίντεο

«Η ενέργεια δεν αρκεί απλά να υπάρχει, πρέπει και να βιώνεται» γράφει στη λεζάντα της δημοσίευσής της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δείτε τη να κάνει κατακόρυφο στην παραλία φορώντας κόκκινο μπικίνι

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου ταξίδεψε σε τροπικά μέρη μαζί με καλή παρέα. Μάλιστα η παρουσιάστρια φόρεσε φόρεσε το κόκκινο μπικίνι της και βούτηξε στα νερά. Η Βίκυ Χατζηβασιλείου μοιράστηκε ένα βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Ιnstagram όπου έστειλε ένα μήνυμα στους followers της, όπου έγραφε: «Η ενέργεια δεν αρκεί απλά να υπάρχει! Πρέπει και να βιώνεται». Στο βίντεο […] The post Βίκυ Χατζηβασιλείου: Δείτε τη να κάνει κατακόρυφο στην παραλία φορώντας κόκκινο μπικίνι appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»