Πέτρος Κωστόπουλος: «Ο χωρισμός έφερε δύο καλά πράγματα»

00:34 - 03/05/2023

Ο Πέτρος Κωστόπουλος πέρασε το κατώφλι του The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για τις αλλαγές που […] The post Πέτρος Κωστόπουλος: «Ο χωρισμός έφερε δύο καλά πράγματα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

The 2night Show – Πέτρος Κωστόπουλος: «Ο χωρισμός έφερε δύο καλά πράγματα» [Βίντεο]

Ο Πέτρος Κωστόπουλος πέρασε το κατώφλι του The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για τις αλλαγές που ήρθαν στην ζωή του μετά τον χωρισμό του και την οικονομική καταστροφή που βίωσε. «Ο χωρισμός έφερε 100 άσχημα πράγματα και δύο τρία καλά. Και η οικονομική καταστροφή. Απαλλάχτηκα από μία σειρά από παρέες που […] Το άρθρο The 2night Show – Πέτρος Κωστόπουλος: «Ο χωρισμός έφερε δύο καλά πράγματα» [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Πέτρος Κωστόπουλος: «Ο χωρισμός έφερε δύο καλά πράγματα»

Καλεσμένος στο The 2night Show και τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, ήταν ο Πέτρος Κωστόπουλος, ο ποίος και μίλησε για τις αλλαγές που ήρθαν στην ζωή του μετά τον χωρισμό του και την οικονομική καταστροφή που βίωσε.Καλεσμένος στο The 2night Show και τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, ήταν ο Πέτρος Κωστόπουλος, ο ποίος και μίλησε για τις αλλαγές που ήρθαν στην ζωή του μετά τον χωρισμό του και την οικονομική καταστροφή που βίωσε.«Ο χωρισμός έφερε 100 άσχημα πράγματα και δύο τρία καλά. Και η οικονομική καταστροφή. Απαλλάχτηκα από μία σειρά από παρέες που […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πέτρος Κωστόπουλος: «Ο χωρισμός και η καταστροφή έφεραν και 2 καλά πράγματα»

Πέτρος Κωστόπουλος: «Δεν ήθελα λεφτά από φίλους μου, αλλά να με έπαιρναν έστω ένα τηλέφωνο»

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»