Ελένη Τσολάκη για την εκπομπή της που «κόπηκε»: «Είναι άγριο πράγμα να χάνεις τη δουλειά σου»

10:10 - 04/05/2023

Απόσπασμα από την αποψινή συνέντευξη της Ελένης Τσολάκη στο Night Out προβλήθηκε στο Mega Καλημέρα. Η To άρθρο Ελένη Τσολάκη για την εκπομπή της που «κόπηκε»: «Είναι άγριο πράγμα να χάνεις τη δουλειά σου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Τσολάκη: «Είναι άγριο πράγμα να χάνεις τη δουλειά σου»

«Η λογική μου καταλαβαίνει ότι οι σταθμοί είναι επιχειρήσεις, αλλά το συναίσθημά μου λέει ότι οι άνθρωποι, όσο αναλώσιμοι κι αν είμαστε, είμαστε άνθρωποι» είπε η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Τσολάκη: «Είναι άγριο πράγμα να χάνεις τη δουλειά σου»

Η Ελένη Τσολάκη μίλησε για την επαγγελματική της πορείαΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ελένη Τσολάκη για το κόψιμό της εκπομπής της: «Είναι άγριο πράγμα να χάνεις τη δουλειά σου»

Το πρωί της Πέμπτης στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» προβλήθηκε ένα μικρό απόσπασμα από την αποψινή συνέντευξη της Ελένης Τσολάκη στο Night Out. Κατά τη διάρκεια της συνέντευξης η Ελένη Τσολάκη, ρωτήθηκε για το πόσο χαλαρή είναι όταν ακούει ότι «κόβεται» μία εκπομπή στην τηλεόραση λόγω χαμηλής τηλεθέασης. «Δεν είμαι χαλαρή, και δεν είμαι γιατί από […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Αφροδίτη Λατινοπούλου στο T-live: «Έχω γκέι φίλους που είναι αξιοπρεπείς και δεν προκαλούν… Δεν πάνε στο Pride»

Ηλίας Μπόγδανος: Θα ανοίξει τη συναυλία του Lenny Kravitz μαζί με τη μπάντα του

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Γρηγόρη Αρναούτογλου και στο The 2Night Show

Κώστας Μπίγαλης στο Στούντιο 4: «Ήμασταν στη σκηνή και ακούγαμε από κάτω να φωνάζουν “αίσχος, θα σας κάψει ο Θεός”»

Ο διάσημος φωτογράφος Nikolai von Bismarck φωτογραφήθηκε με τη Σίλια Κριθαριώτη και φόντο την Ακρόπολη

H Σοφία Αρβανίτη απαντά για τον Μιχάλη Ρακιντζή – «Μήπως 40 χρόνια μετά να το πείτε;»