Θοδωρής Μαραντίνης: «Δεν βλέπω την εκπομπή της Σίσσυς, ούτε την ακολουθώ στο Instagram»

09:02 - 05/05/2023

Για την επέμβαση που χρειάστηκε να κάνει την περίοδο του Πάσχα απάντησε ο Θοδωρής Μαραντίνης στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών. […] The post Θοδωρής Μαραντίνης: «Δεν βλέπω την εκπομπή της Σίσσυς, ούτε την ακολουθώ στο Instagram» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θοδωρής Μαραντίνης: «Δεν βλέπω την εκπομπή της Σίσσυς, ούτε την ακολουθώ στο Instagram»

Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε στην πρώην σύζυγό του, αλλά και το θέμα που έχει προκύψει με εκείνη και τον Αλέξη Κούγια 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: «Δεν βλέπω την εκπομπή της Σίσσυς, ούτε την ακολουθώ στο Instagram»

Ο Θοδωρής Μαραντίνης έκανε δηλώσεις κι αναφέρθηκε στη Σίσσυ Χρηστίδου, αλλά και το θέμα που έχει δημιουργηθεί ανάμεσα σε εκείνη και τον Αλέξη Κούγια.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: «Δεν βλέπω την εκπομπή της Σίσσυς, ούτε την ακολουθώ στο Instagram – Το πρόβλημα με τον Κούγια θα το λύσουν»

Ο Θοδωρής Μαραντίνης απάντησε στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών για την επέμβαση που χρειάστηκε να κάνει την περίοδο του Πάσχα απάντησε και για το θέμα που έχει δημιουργηθεί με τη Σίσσυ Χρηστίδου και τον Αλέξη Κούγια.Ο Θοδωρής Μαραντίνης απάντησε στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών για την επέμβαση που χρειάστηκε να κάνει την περίοδο του Πάσχα απάντησε και για το θέμα που έχει δημιουργηθεί με τη Σίσσυ Χρηστίδου και τον Αλέξη Κούγια.«Ευτυχώς πήγε πολύ καλά. Ήταν προγραμματισμένο, αφορούσε μια παλιά επέμβαση που δεν είχε γίνει σωστά και έπρεπε να τη διορθώσουμε», […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θοδωρής Μαραντίνης για Σίσσυ Χρηστίδου: «Δε βλέπω την εκπομπή της, την έχω κάνει unfollow»

Στην πρόσφατη περιπέτεια που είχε με την υγεία του, στην κόντρα της πρώην συζύγου του Σίσσυς To άρθρο Θοδωρής Μαραντίνης για Σίσσυ Χρηστίδου: «Δε βλέπω την εκπομπή της, την έχω κάνει unfollow» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Θοδωρής Μαραντίνης: «Δεν βλέπω την εκπομπή της Σίσσυς, ούτε την ακολουθώ στο Instagram»

Οι δηλώσεις που έκανε ο Θοδωρής Μαραντίνης στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»