O Νίκος Οικονομόπουλος ψέλνει το Χριστός Ανέστη σε ορθόδοξη εκκλησία του Μανχάταν – Βίντεο

13:46 - 05/05/2023

Στην Αμερική για τις ανάγκες μιας προγραμματισμένης συναυλίας βρέθηκε ο Νίκος Οικονομόπουλος. Κατά τη διάρκεια της παραμονής του εκεί, ο τραγουδιστής βρήκε την ευκαιρία και επισκέφθηκε μια ορθόδοξη εκκλησία του Μανχάταν όπου έψαλε το Χριστός Ανέστη. Κάποιος από όσους βρίσκονταν στον Ιερό Ναό, αναγνώρισε τον Νίκο Οικονομόπουλο και τον κατέγραψε με το κινητό του με […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Οικονομόπουλος: Ψέλνει σε ορθόδοξη εκκλησία του Μανχάταν

Ο Νίκος Οικονομόπουλος έχει στενή σχέση με τη θρησκεία και είναι πολλές οι φορές που έχει προβεί σε δηλώσεις για την πίστη του στον Θεό και την αγάπη του στα θεία. «Όταν πιστεύεις κάτι τόσο δυνατά – όπως εγώ πιστεύω στον Χριστό – δεν σε ενδιαφέρει τίποτα, βάζω στην άκρη τον εαυτό μου, δεν με αφορά ο εαυτός μου. Η Θεία Κοινωνία είναι το φάρμακο των ανθρώπων, το λέω και συγκινούμαι» είναι χαρακτηριστικά μια από τις τελευταίες του δηλώσεις. Στο ντοκιμαντέρ για τη ζωή του μάλιστα στον ΑΝΤ1+, βρέθηκε σε εκκλησία και έζησε το θαύμα, όταν μία εικόνα πλημμύρισε με μύρο. «Ένας λόγος που σας πήγα εκεί και μιλάμε και γι’ αυτό το θέμα είναι ότι θέλω να το δει κι ο κόσμος με τα δικά του μά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

O Νίκος Οικονομόπουλος ψέλνει το Χριστός Ανέστη σε ορθόδοξη εκκλησία του Μανχάταν

Στην Αμερική για τις ανάγκες μιας προγραμματισμένης συναυλίας βρέθηκε ο Νίκος Οικονομόπουλος. Κατά τη διάρκεια της παραμονής του εκεί, ο τραγουδιστής βρήκε την ευκαιρία και επισκέφθηκε μια ορθόδοξη εκκλησία του Μανχάταν όπου έψαλε το Χριστός Ανέστη. Το άρθρο O Νίκος Οικονομόπουλος ψέλνει το Χριστός Ανέστη σε ορθόδοξη εκκλησία του Μανχάταν εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Ο Νίκος Οικονομόπουλος ψέλνει σε ορθόδοξη εκκλησία στο Μανχάταν

Βίντεο κυκλοφορεί στα social media, που απεικονίζει τον Νίκο Οικονομόπουλο να ψέλνει σε ορθόδοξη εκκλησία στο Μανχάταν.

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα