Λάμπρος Κωνσταντάρας: «Θα μιλάω για όποιον θέλω, αγάπη μου» – Ελένη Τσολάκη: «Τι λες ρε Λάμπρο; Ποιος είσαι; Δικτάτορας είσαι;»

15:42 - 06/05/2023

Η Ελένη Τσολάκη και οι συνεργάτες της στο Open Weekend σχολίασαν την οικειοθελή αποχώρηση του Στέλιου Χανταμπάκη από το Survivor All Star. Ο γνωστός παρουσιαστής ανακοίνωσε την απόφασή του να αφήσει το reality επιβίωσης, επικαλούμενος την ψυχολογική πίεση που βιώνει στον Άγιο Δομίνικο.Η Ελένη Τσολάκη και οι συνεργάτες της στο Open Weekend σχολίασαν την οικειοθελή αποχώρηση του Στέλιου Χανταμπάκη από το Survivor All Star. Ο γνωστός παρουσιαστής ανακοίνωσε την απόφασή του να αφήσει το reality επιβίωσης, επικαλούμενος την ψυχολογική πίεση που βιώνει στον Άγιο Δομίνικο.Με αφορμή αυτό, στην πρωινή εκπομπή του ΟΡΕΝ προβλήθηκε και το απόσπασμα από […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ο Δημήτρης Παπανώτας παρενέβη στο «Χαμογέλα και πάλι» μετά τις δηλώσεις Αχτσιόγλου

Πογέτ: «Με την Ελλάδα αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει απολύτως τίποτα»

Europa League: 425 γκολ, ένα κάθε 29 λεπτά

Το διαζύγιο του Νικόλαου με την Τατιάνα Μπλάτνικ σκάει σαν κεραυνός εν αιθρία – Η ανακοίνωση

Σουηδία: Επίθεση με αιχμηρό αντικείμενο σε ηλικιωμένες γυναίκες – Στο νοσοκομείο και ο δράστης

Παπακαλιάτης: Η επόμενή μου δουλειά θα είναι ταινία – Τι είπε για το «Maestro»