J2US: Αποχώρησαν η Σοφία Παυλίδου και ο Ζερόμ Καλούτα

01:46 - 07/05/2023

Άλλο ένα J2US ολοκληρώθηκε το βράδυ του Σαββάτου 23/4 με ένα ακόμη ζευγάρι να αποχωρεί από το show To άρθρο J2US: Αποχώρησαν η Σοφία Παυλίδου και ο Ζερόμ Καλούτα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

J2US: Σοφία Παυλίδου και Ζερόμ Καλουτά εκτός παιχνιδιού

J2US: Την επόμενη εβδομάδα το παιχνίδι θα προβληθεί Παρασκευή και όχι ΣάββατοΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

J2US: Η Σοφία Παυλίδου και ο Ζερόμ Καλούτα αποχώρησαν στο 10ο live

Το 10ο live του J2US ολοκληρώθηκε με δυνατές ερμηνείες, απίθανα acts και καλεσμένους τους Στέφανο Πιτσίνιαγκα, Αναστάσιο Ράμμο και τον μοναδικό Μάκη Χριστοδουλόπουλο. Τα 9 ζευγάρια του σόου εντυπωσίασαν με την εμφάνιση και την πρόοδό τους, τους κριτές αλλά και τους τηλεθεατές, ενώ το secret ζευγάρι που έκανε την εμφάνισή του στο J2US ήταν τελικά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»