Ελευθερία Ελευθερίου για Μάριο Πρίαμο: «Τον αγαπώ, έπεσε κι αυτός θύμα μέσα στο reality που έγινε»

11:12 - 07/05/2023

Στην εκπομπή «Ήρθε κι έδεσε» του SigmaTV στην Κύπρο μίλησε η Ελευθερία Ελευθερίου. Η γνωστή τραγουδίστρια αναφέρθηκε στη συμμετοχή της […] The post Ελευθερία Ελευθερίου για Μάριο Πρίαμο: «Τον αγαπώ, έπεσε κι αυτός θύμα μέσα στο reality που έγινε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελευθερία Ελευθερίου για Μάριο Πρίαμο: Είμαστε πάρα πολύ καλά – Τον αγαπάω, είναι πάρα πολύ καλό παιδί

Η γνωστή τραγουδίστρια Ελευθερία Ελευθερίου μίλησε στην εκπομπή «Ήρθε κι έδεσε» του Sigma TV στην Κύπρο κι αναφέρθηκε-μεταξύ άλλων- στη συμμετοχή της στο Survivor All Star και στις σχέσεις που διατηρεί πλέον με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη, σχολιάζοντας το επίμαχο σκηνικό που συνέβη μεταξύ τους.Η γνωστή τραγουδίστρια Ελευθερία Ελευθερίου μίλησε στην εκπομπή «Ήρθε κι έδεσε» του Sigma TV στην Κύπρο κι αναφέρθηκε-μεταξύ άλλων- στη συμμετοχή της στο Survivor All Star και στις σχέσεις που διατηρεί πλέον με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη, σχολιάζοντας το επίμαχο σκηνικό που συνέβη μεταξύ τους.«Δεν ήθελαν να με προστατεύσουν στην αρχή, ήθελαν απλά να με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελευθερία Ελευθερίου για Μάριο Πρίαμο: «Τον αγαπώ, δεν θέλω να θυμάμαι ότι τον είπα “η ντροπή της Κύπρου”»

Η Ελευθερία Ελευθερίου λίγες εβδομάδες μετά την αποχώρησή της από το Survivor All Star μίλησε στην To άρθρο Ελευθερία Ελευθερίου για Μάριο Πρίαμο: «Τον αγαπώ, δεν θέλω να θυμάμαι ότι τον είπα “η ντροπή της Κύπρου”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ελευθερία Ελευθερίου: Μιλάει για τη σχέση της με τον Μάριο Πρίαμο – «Έπεσε κι αυτός λίγο θύμα στο ριάλιτι»

Η Ελευθερία Ελευθερίου μίλησε για τη σχέση που διατηρεί μετά το Survivor All Star με τον Μάριο Πρίαμο και τη συμμετοχή της στο ριάλιτι.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»