Λένα Δροσάκη για τον χωρισμό: «Είναι πολύ νωπό ακόμα» – Σίσσυ Χρηστίδου: «Μη συγκινείσαι, συγκινείς κι εμένα τώρα»

12:54 - 07/05/2023

Στην πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον πρόσφατο χωρισμό της από τον Αλέξανδρο Μπουρδούμη έδωσε η Λένα Δροσάκη. Η γνωστή […] The post Λένα Δροσάκη για τον χωρισμό: «Είναι πολύ νωπό ακόμα» – Σίσσυ Χρηστίδου: «Μη συγκινείσαι, συγκινείς κι εμένα τώρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λένα Δροσάκη για τον χωρισμό με Μπουρδούμη: «Είναι πολύ νωπό ακόμα»-Σίσσυ Χρηστίδου: «Μη συγκινείσαι, συγκινείς κι εμένα τώρα»

Την πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον πρόσφατο χωρισμό της από τον Αλέξανδρο Μπουρδούμη έδωσε η ηθοποιός Λένα Δροσάκη.Την πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη μετά τον πρόσφατο χωρισμό της από τον Αλέξανδρο Μπουρδούμη έδωσε η ηθοποιός Λένα Δροσάκη.Η γνωστή ηθοποιός κάθισε στον καναπέ της εκπομπής του MEGA «Χαμογέλα και Πάλι» και μεταξύ άλλων μίλησε στη Σίσσυ Χρηστίδου για την υπόθεση του Πέτρου Φιλιππίδη. «Πρωτόδικα έχει κριθεί ένοχος για τις δύο απόπειρες βιασμού και αθώος […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Λένα Δροσάκη για τον χωρισμό: «Είναι πολύ νωπό ακόμα»

"Δεν μου είναι ούτε κι εμένα ακόμη ξεκάθαρο γιατί συνέβη το διαζύγιο. Το σκοτάδι θα το διαχειριστούμε μόνοι μας, δεν θα κρυφτούμε από το παιδί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»