Γιάννης Μπέζος: «Δεν θα συνεχιστεί του χρόνου η εκπομπή στο Open, θα είμαι σε μια σειρά στο Mega»

11:03 - 08/05/2023

Συνέντευξη στο «Πρωινό μας» και την Πολυξένη Καραμίχα έδωσε ο Γιάννης Μπέζος. Ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, πως η […] The post Γιάννης Μπέζος: «Δεν θα συνεχιστεί του χρόνου η εκπομπή στο Open, θα είμαι σε μια σειρά στο Mega» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Μπέζος: Δε θα συνεχιστεί του χρόνου η εκπομπή στο Open, θα είμαι σε μια σειρά στο Mega

«Δεν με δυσκόλεψε ποτέ ο ανταγωνισμός. Δεν έμεινα ποτέ άνεργος» σημείωσε ο Γιάννης Μπέζος σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας» του ΣΚΑΪ και την Πολυξένη Καραμίχα. «Αν έμεινα, ήταν για μια φορά, οπότε δεν μετράει. Έχω χορτάσει την επιτυχία. Αυτό που μας κρατά νέους είναι ο ενθουσιασμός που σε κάθε παράσταση ξεκινάμε σαν την πρώτη φορά. Οι νεότεροι έχουν τον ενθουσιασμό, ενώ οι μεγάλοι έχουν τις απόψεις, δυστυχώς. Εγώ προτιμώ να μην έχω καμία άποψη, προτιμώ να είμαι γεμάτος ερωτηματικά» σημείωσε ο ηθοποιός. «Πάντα απολαμβάνω αυτό που κάνω. Δεν κάνω τίποτα με το ζόρι. Ακόμη και με το ζόρι να έκανα κάτι, δεν θα τον έδειχνα, γιατί ο τηλεθεατής δεν έχει όρεξη να βλ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Μπέζος: «Δεν θα συνεχιστεί του χρόνου η εκπομπή στο Open»

Για την πορεία του στον χώρο της υποκριτικής, την αφοπλιστική του ειλικρίνεια αλλά και τα επόμενα To άρθρο Γιάννης Μπέζος: «Δεν θα συνεχιστεί του χρόνου η εκπομπή στο Open» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»