Μάριος Φραγκούλης: «Η μαμά μου είπε ότι πάει λίγο δίπλα να πάρει δυο πραγματάκια και έφυγε στην Αφρική»

17:14 - 08/05/2023

Στον καναπέ του «Στούντιο 4» κάθισε ο Μάριος Φραγκούλης. Ο γνωστός τενόρος μίλησε στη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο, […] The post Μάριος Φραγκούλης: «Η μαμά μου είπε ότι πάει λίγο δίπλα να πάρει δυο πραγματάκια και έφυγε στην Αφρική» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Φραγκούλης: Η μαμά μου μπήκε σε ένα ταξί φαντάζομαι με τον αδελφό μου και γύρισαν στην Αφρική

«Ήταν καλοκαίρι θυμάμαι, με έβαλε η μαμά μου στο παγκάκι της κουζίνας και μου λέει: “Μάριε, πηγαίνω δίπλα να πάρω δυο πραγματάκια και θα ‘ρθω να σε δω”», δήλωσε ο Μάριος Φραγκούλης. Ο Μάριος Φραγκούλης κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 και μίλησε για τους γονείς του, όπου σε μικρή ηλικία τον άφησαν με την ... Περισσότερα To άρθρο Μάριος Φραγκούλης: Η μαμά μου μπήκε σε ένα ταξί φαντάζομαι με τον αδελφό μου και γύρισαν στην Αφρική δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μάριος Φραγκούλης: «Η μαμά μου είπε ότι πάει να πάρει δυο πραγματάκια και έφυγε στην Αφρική»

Κατάθεση ψυχής από τον Μάριο Φραγκούλη

Διαβάστε το στο in.gr

Μάριος Φραγκούλης: «Η μαμά μου είπε ότι πάει να πάρει δυο πραγματάκια και έφυγε στην Αφρική»

Κατάθεση ψυχής από τον Μάριο Φραγκούλη

Διαβάστε το στο tanea.gr

Μάριος Φραγκούλης: Μου είπε «πάω να πάρω δυο πραγματάκια και θα ‘ρθω» και γύρισε στην Αφρική

Για την στιγμή που οι γονείς του, τον άφησαν στην Ελλάδα και εκείνοι μαζί με τον αδερφό του, επέστρεψαν στην Αφρική όπου έμεναν για χρόνια μίλησε ο Μάριος Φραγκούλης ο οποίος φιλοξενήθηκε στο πλατό της εκπομπής «Στούντιο 4» της ΕΡΤ, το μεσημέρι της Δευτέρας (08/05). Ο γνωστός τενόρος, μεταξύ άλλων, μίλησε στη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο για τη θεία του με την οποία έμενε αφού έφυγαν οι γονείς του για την Αφρική. «Γεννήθηκα στη Ροδεσία της Αφρικής. Είχαμε έρθει επίσκεψη στη θεία μου στην Αθήνα και οι γονείς μου είπαν: εφόσον ο Μάριος δεν πρόκειται να πάει ακόμα στο σχολείο, γιατί δεν τον αφήνουμε εδώ και να ‘ρθουμε να τον πάρουμε μετά από λίγους μήνες;» αφηγήθηκε ο Μάρι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μάριος Φραγκούλης: «Η μαμά μου είπε ότι πάει να πάρει δυο πραγματάκια και έφυγε στην Αφρική»

«Τους γονείς μου τους ξαναείδα όταν ήμουν πια 8μιση ετών. Είχαμε πάει στο παλιό αεροδρόμιο και ζήτησα απ’ τον αστυνόνο να περάσω μέσα»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Μάριος Φραγκούλης: “Η μητέρα μου είπε ότι πάει λίγο δίπλα να πάρει δύο πραγματάκια και έφυγε στην Αφρική”

Ο Μάριος Φραγκούλης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή “Στούντιο 4” το απόγευμα της Δευτέρας. Ο γνωστός τενόρος μεταξύ άλλων περιέγραψε πώς οι γονείς του τον άφησαν στη θεία του στην Ελλάδα, όταν ήταν μικρός και επέστρεψαν στην Αφρική όπου έμειναν για αρκετά χρόνια. “Γεννήθηκα στη Ροδεσία της Αφρικής. Είχαμε έρθει επίσκεψη στη θεία μου στην Αθήνα […] The post Μάριος Φραγκούλης: “Η μητέρα μου είπε ότι πάει λίγο δίπλα να πάρει δύο πραγματάκια και έφυγε στην Αφρική” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Μάριος Φραγκούλης: Η εξομολόγηση για τη μητέρα του – «Μου είπε ότι πάει δίπλα και αυτό ήταν. Έφυγε για Αφρική»

Ο Μάριος Φραγκούλης έκατσε στον καναπέ της εκπομπής «Studio 4» και μίλησε στη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο για τη ζωή του αλλά και τα παιδικά του χρόνια. Ο γνωστός τενόρος προχώρησε σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση για τη μητέρα που τον άφησε στη θεία του στην Ελλάδα και επέστρεψε στην Αφρική. «Γεννήθηκα στη […] The post Μάριος Φραγκούλης: Η εξομολόγηση για τη μητέρα του – «Μου είπε ότι πάει δίπλα και αυτό ήταν. Έφυγε για Αφρική» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»