Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: «Όταν ερχόταν το ένα όχι μετά το άλλο, σκεφτόμουν ότι δεν αξίζω»

00:36 - 09/05/2023

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου κάθισε στον καναπέ του The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την περίοδο που […] The post Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: «Όταν ερχόταν το ένα όχι μετά το άλλο, σκεφτόμουν ότι δεν αξίζω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: «Όταν ερχόταν το ένα όχι μετά το άλλο, σκεφτόμουν ότι δεν αξίζω»

«Για την πρώτη μου οντισιόν έψαχναν Ελληνίδα. Τους άρεσα, αλλά είπαν ότι έμοιαζα με Ρωσίδα», είπε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: Όταν ερχόταν το ένα «όχι» μετά το άλλο, τότε σκεφτόμουν ότι δεν αξίζω

Η ηθοποιός Ιωάννα Τριανταφυλλίδου ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «The 2night Show» που παρουσιάζει ο Γρηγόρης Αρναούτογλους, και μεταξύ άλλων μίλησε και για την περίοδο που έζησε στην Αμερική και τους ρόλους που προσπάθησε να διεκδικήσει. Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου μίλησε όμως και για τα παιδικά της χρόνια στη Θεσσαλονίκη, τα μαθήματα μπαλέτου, τις σπουδές στην ψυχολογία, ... Περισσότερα To άρθρο Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: Όταν ερχόταν το ένα «όχι» μετά το άλλο, τότε σκεφτόμουν ότι δεν αξίζω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: Όταν στην Αμερική ερχόταν το ένα «όχι» μετά το άλλο, σκεφτόμουν ότι δεν αξίζω και θα πάνε τα χρόνια μου χαμένα

O Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο «The 2Night Show» της Δευτέρας (8/5) την Ιωάννα Τριανταφυλλίδου. Η ταλαντούχα, και εντυπωσιακή, ηθοποιός μίλησε για τα παιδικά χρόνια στη Θεσσαλονίκη, τα μαθήματα μπαλέτου, τις σπουδές Ψυχολογίας, αλλά και την απόφαση να ασχοληθεί με την υποκριτική. Η ηθοποιός που απολαμβάνουμε στην σειρά «Παγιδευμένοι» ως εισαγγελέα, Αγγελική Ρούσσου, τόνισε πώς όσον αφορά την προσωπική της ζωή έχει βάλει τα όριά της στις ερωτήσεις περί οικογένειας από τον κύκλο της. «Οι μεγαλύτερες γενιές το είχαν σκοπό της ζωής να κάνουν οικογένεια, αλλά από τότε έχουν μπει άλλοι στόχοι. Το έχω πολύ ρομαντικά στο μυαλό μου τη δημιουργία της οικογένειας. Και όταν το βλέπω να πετυχα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: Όταν ήρθε το ένα όχι μετά το άλλο σκέφτηκα ότι δεν αξίζω

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου δοκιμάστηκε για να αποκτήσει εμπειρίες στην Αμερική αντιμετωπίζοντας πολλές δυσκολίες.Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου ήταν η πρώτη καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο The 2Night Show της Δευτέρας (8/5), όπου μίλησε για την ζωή της, την μετακόμισή της στις Ηνωμένες Πολιτείες και την επιστροφή της στην Ελλάδα. Σχετικά με τα προσωπικά της, η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου είπε πως είναι πολύ ρομαντική στο θέμα της δημιουργίας οικογένειας, αλλά οι προτεραιότητες έχουν αλλάξει πια. Συγκεκριμένα δήλωσε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου ότι: «Οι μεγαλύτερες γενιές το είχαν σκοπό της ζωής να κάνουν οικογένεια αλλά από τότε έχουν μπει άλλοι στόχοι. Το έχω πολύ ρομαντικά στο μυαλό μου τη δημιουργία τ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»