«Τι άρρωστοι που είναι αυτοί οι ΑΕΚτζήδες, δες τι μου έστειλαν μέσα στη μαύρη νύχτα!» (vid)

10:30 - 09/05/2023

Η ΑΕΚ είναι πλέον το μεγάλο φαβορί για το πρωτάθλημα μετά και την νίκη του Ολυμπιακού επί του Παναθηναϊκού, και ο Δημήτρης Οικονόμου… έλαβε ένα μήνυμα γι’ αυτό. Ο Δημήτρης Οικονόμου είναι γνωστός οπαδός του Ολυμπιακού, που με τη νίκη του επί του αιώνιου αντιπάλου και σε συνδυασμό με τη νίκη της ΑΕΚ στη Θεσσαλονίκη […] The post «Τι άρρωστοι που είναι αυτοί οι ΑΕΚτζήδες, δες τι μου έστειλαν μέσα στη μαύρη νύχτα!» (vid) first appeared on ThesSports.

Διαβάστε Περισσότερα στο thessports.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΒΙΝΤΕΟ: Το μήνυμα ΑΕΚτζή στον Οικονόμου - «Δες τι μου έστειλαν μέσα στη μαύρη νύχτα - Είναι άρρωστοι!»

ΒΙΝΤΕΟ: Το μήνυμα ΑΕΚτζή στον Οικονόμου - «Δες τι μου έστειλαν μέσα στη μαύρη νύχτα - Είναι άρρωστοι!» 09/05/2023 Τρεις παρουσιαστές με εντελώς διαφορετικά συναισθήματα στην πρωινή εκπομπή του ΣΚΑΪ. Ο Άρης Πορτοσάλτε θα πρέπει να νιώθει πανευτυχής ως ΑΕΚτζής, ο Άκης Παυλόπουλος στα… χειρότερά του ως Παναθηναϊκός και στη μέση ο Δημήτρης Οικονόμου, ο οποίος ως Ολυμπιακός έκανε το χρέος του. Ο τελευταίος αποκάλυψε ότι αργά χθες «μέσα στη μαύρη νύχτα» ένας φίλος του ΑΕΚτζής, χαρούμενος με τα αποτελέσματα των αγώνων σε «Γεώργιος Καραϊσκάκης» και «Κλεάνθης Βικελίδης», του έστειλε μήνυμα με το σήμα της ΑΕΚ και το «πρωταθλήτρια Ελλάδος 2023». «Περίμενε ρε φίλε,

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thessports.gr

Πήρε εύκολα το ντέρμπι η ΑΕΚ

Το 1-0 του Άρη με Μορόν! (video)

Το 1-0 της ΑΕΚ στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό (video)

Φωνάζει για πέναλτι ο Παναθηναϊκό! (video)

Έμεινε με τον βαθμό μπορούσε και τη νίκη ο Άρης!

Μάντζιος: «Μπορούσαμε να κερδίσουμε»