Τέτα Καμπουρέλη: «Με ενόχλησε όταν με είπαν νυχού, αναβάθμισα το επάγγελμα στη χώρα»

11:24 - 10/05/2023

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Δημήτρη Σιδηρόπουλο έδωσε συνέντευξη η Τέτα Καμπουρέλη, η οποία αναφέρθηκε στη ζωή της, αλλά […] The post Τέτα Καμπουρέλη: «Με ενόχλησε όταν με είπαν νυχού, αναβάθμισα το επάγγελμα στη χώρα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέτα Καμπουρέλη: Με ενόχλησε όταν με είπαν νυχού – Αναβάθμισα το επάγγελμα στη χώρα

Ερωτευμένη με έναν νεότερο από εκείνη άνδρα είναι η Τέτα Καμπουρέλη μετά και την έκδοση του διαζυγίου της και πλέον δεν το κρύβει. Στη συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον δημοσιογράφο Δημήτρη Σιδηρόπουλο, η Τέτα Καμπουρέλη εξομολογήθηκε: «Στα προσωπικά μου είμαι καλά και δεν το κρύβω. Δηλώνω και ερωτευμένη. Με τον σύντροφό μου, τον Δημήτρη, γνωριζόμαστε πάρα πολλά χρόνια απλώς δεν είχε στο παρελθόν συμβεί να συναντηθούμε γιατί και εγώ ήμουν παντρεμένη. Μετά τον χωρισμό μου, βρεθήκαμε πιο πολύ πηγαίνοντας στα θέατρα». Την φλερτάρουν στα social media; «Στα social media γίνεται χαμός από άντρες που με φλερτάρουν. Είναι ωραίο να σε προσεγγίζει κανείς και μέσα από το

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τέτα Καμπουρέλη: "Με ενόχλησε όταν με είπαν νυχού, αναβάθμισα το επάγγελμα στη χώρα"

"Είμαι καλά στα προσωπικά μου, είμαι ερωτευμένη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»