Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: «Λύγισε» στο «Πάμε Δανάη» – «Είχε πολύ λιγότερα όνειρα όταν ξεκίνησα αυτή τη δουλειά»

13:26 - 10/05/2023

Με αφορμή τη θεατρική παράσταση “Μισάνθρωπος” που ανεβαίνει στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά και υπογράφει σκηνοθετικά ο To άρθρο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: «Λύγισε» στο «Πάμε Δανάη» – «Είχε πολύ λιγότερα όνειρα όταν ξεκίνησα αυτή τη δουλειά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: «Είχα πολύ λιγότερα όνειρα όταν ξεκίνησα αυτή τη δουλειά»

Με αφορμή τη θεατρική παράσταση “Μισάνθρωπος” που ανεβαίνει στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά και υπογράφει σκηνοθετικά ο Πέτερ Στάιν, ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος μίλησε στην εκπομπή “Πάμε Δανάη”, μη μπορώντας να κρύψει τη χαρά και τη συγκίνησή του για τη συνεργασία αυτή. «Ξεκινάω πάντα με ένα όνειρο. Δεν έχω καμία αγωνία από την αρχή ότι κάτι μπορεί […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βασίλης Χαραλαμπόπουλος: «Είχα πολύ λιγότερα όνειρα όταν ξεκινούσα αυτή τη δουλειά»

Για τον “Μισάνθρωπο”, την επαγγελματική και προσωπική του πορεία μίλησε ο Βασίλης Χαραλαμπόπουλος στη Δανάη Μπάρκα, στο MEGA. «Νιώθω υπέροχα για τον “Μισάνθρωπο”, γιατί ήταν ένα στοίχημα το οποίο ήρθε από το υπερπέραν. Ο ρόλος που υποδύομαι είναι αφόρητα ειλικρινής, που δεν βάζει νερό στο κρασί του. Ο Μολιέρος ήθελε να σατιρίσει τους ανθρώπους εκείνης […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»