Νικόλας Αγόρου: «Δεν μπορούσα να κάνω παρέα με άτομα που έλεγαν “Είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένοι κοπρίτες”»

16:40 - 10/05/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι» βρέθηκε την Τετάρτη 10/5 ο Νικόλας Αγόρου. Ο πρώην παίκτης του To άρθρο Νικόλας Αγόρου: «Δεν μπορούσα να κάνω παρέα με άτομα που έλεγαν “Είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένοι κοπρίτες”» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικόλας Αγόρου για Survivor: «Έλεγαν είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένους κοπρίτες»

Για όλους και για όλα μίλησε ο Νικόλας Αγόρου μετά την αποχώρησή του από το Survivor.

Διαβάστε το στο in.gr

Νικόλας Αγόρου: Στο Survivor All Star μας έλεγαν ακριβοπληρωμένους κοπρίτες

Survivor All Star: Ένας από τους παίκτες που αποχώρησαν πρόσφατα από το ριάλιτι επιβίωσης, μίλησε για την εμπειρία του στον…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Νικόλας Αγόρου: «Δεν μπορούσα να κάνω παρέα με ανθρώπους που έλεγαν “είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένοι κοπρίτες”»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι» βρέθηκε την Τετάρτη 10/5 ο Νικόλας Αγόρου. Ο πρώην παίκτης του Survivor All Star, στην πρώτη του τηλεοπτική συνέντευξη μετά την αποχώρησή του από το ριάλιτι επιβίωσης, μίλησε μεταξύ άλλων, για την απόφασή του να μείνει μόνιμα στην επαρχία, για την αποχώρησή του, αλλά και για τους επαγγελματίες παίκτες ριάλιτι. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νικόλας Αγόρου για Survivor: «Έλεγαν… είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένοι κοπρίτες, επαγγελματίες ηθοποιοί»

Ο Νικόλας Αγόρου βρέθηκε μετά το Survivor στον Νίκο Μουτσινά και μίλησε για όλα. Μεταξύ άλλων, ο πρώην παίκτης του […] The post Νικόλας Αγόρου για Survivor: «Έλεγαν… είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένοι κοπρίτες, επαγγελματίες ηθοποιοί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Νικόλας Αγόρου: «Παίκτες έλεγαν “είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένοι κοπρίτες, είμαστε επαγγελματίες παίκτες ριάλιτι”»

Ο Νικόλας Αγόρου, αναφέρθηκε σε κάποιους συμμετέχοντες του παιχνιδιού, οι οποίοι δήλωναν πίσω από τις κάμερες ότι είναι επαγγελματίες ηθοποιοί.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Survivor All Star - Νικόλας Αγόρου: Είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένοι κοπρίτες, μας έλεγαν

Ο Νικόλας Αγόρου αποκάλυψε όσα είδε να γίνονται στο Survivor All Star.Ο Νίκος Μουτσινάς είχε καλεσμένο τον Νικόλα Αγόρου σήμερα στο Καλό Μεσημεράκι. Ο πρώην παίκτης της μπλε ομάδας του Survivor All Star, αποχώρησε την περασμένη Πέμπτη (4/5) από το ριάλιτι και μίλησε για όσα είδε κι έζησε στον Άγιο Δομίνικο. Αρχικά παραδέχτηκε πως ο πρωταρχικός σκοπός για τον οποίο δέχτηκε να πάρει μέρος στο Survivor All Star, ήταν τα χρήματα: «Στο παιχνίδι ο καθένας μας έχει τον δικό του σταυρό, αλλά εγώ πήγα ξεκάθαρα για τα χρήματα. Η τηλεόραση είναι ζόρικο πράγμα, εγώ απέχω από όλα αυτά και δεν μου αρέσουν καθόλου. Θυμάμαι έντονα την πρώτη μου μέρα εκεί αλλά και την τελευταία, γιατί ήθελα να φύγω. Ήθελα να το

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Νικόλας Αγόρου για Survivor All Star: «Είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένοι κοπρίτες, έλεγαν κάποιοι»

Ο Νικόλας Αγόρου σε συνέντευξη που παραχώρησε μετά την αποχώρησή του από το Survivor All Star μίλησε για τους πρώην συμπαίκτες του στο reality επιβίωσης. Ο πρώην παίκτης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Καλό Μεσημεράκι» και αναφέρθηκε στις αποβολές των παικτών: «Με στεναχώρησε πάρα πολύ αυτό το γεγονός. Ήταν ακόμα πιο δύσκολο για μένα όταν έφυγε ο Ηλίας γιατί ήμασταν […] The post Νικόλας Αγόρου για Survivor All Star: «Είμαστε οι πιο ακριβοπληρωμένοι κοπρίτες, έλεγαν κάποιοι» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»