Κώστας Τσουρός για Θοδωρή Μαραντίνη: «Έπρεπε να υπερασπιστεί τον εαυτό του αλλά όχι με τόσες λεπτομέρειες»

10:14 - 11/05/2023

Τα όσα δήλωσε ο Θοδωρής Μαραντίνης στο Πρωινό και την απάντηση μέσω ανακοίνωσης της Σίσσυς Χρηστίδου To άρθρο Κώστας Τσουρός για Θοδωρή Μαραντίνη: «Έπρεπε να υπερασπιστεί τον εαυτό του αλλά όχι με τόσες λεπτομέρειες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Τσουρός για Μαραντίνη: «Έπρεπε να υπερασπιστεί τον εαυτό του αλλά όχι με τόσες λεπτομέρειες»

Τα όσα είπε ο Θοδωρής Μαραντίνης στο Πρωινό, αλλά και την απάντηση που έδωσε σήμερα η Σίσσυ Χρηστίδου σχολίασαν η […] The post Κώστας Τσουρός για Μαραντίνη: «Έπρεπε να υπερασπιστεί τον εαυτό του αλλά όχι με τόσες λεπτομέρειες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κώστας Τσουρός για Μαραντίνη: «Έπρεπε να υπερασπιστεί τον εαυτό του αλλά όχι με τόσες λεπτομέρειες»

«Προφανώς για να βγει χθες και να μιλήσει με τόσες λεπτομέρειες, ξεχείλισε το ποτήρι για τον ίδιο με κάποιον τρόπο»

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»