Ηλίας Γκότσης: Αποκάλυψε ποιος έγραψε το χαρτάκι στο Survivor

12:06 - 11/05/2023

Ο Ηλίας Γκότσης αποκάλυψε αυτό που για μέρες παραμένει αναπάντητο, ποιος έγραψε το χαρτάκι στο Survivor All Star. Ο πρώην παίκτης του reality επιβίωσης ανέφερε ανοιχτά ότι το χαρτάκι το έχει γράψει ο Ηλίας Μπόγδανος. «Το χαρτάκι νομίζω είναι γνωστό ότι το έχει γράψει ο Ηλίας Μπόγδανος», είπε ο Ηλίας Γκότσης και συνέχισε: «Είναι η […] The post Ηλίας Γκότσης: Αποκάλυψε ποιος έγραψε το χαρτάκι στο Survivor appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Ηλίας Γκότσης αποκάλυψε ποιος έγραψε την περιβόητη λίστα με τα ψώνια που τον «πέταξε» εκτός Survivor (vid)

Για πρώτη φορά ο Ηλίας Γκότσης κατονόμασε τον συμπαίκτη του που έγραψε την επίμαχη λίστα με τα ψώνια στο Survivor All Star.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ηλίας Γκότσης: Αποκάλυψε ποιος έγραψε την περιβόητη λίστα στο Survivor

Ο Ηλίας Γκότσης αποκάλυψε για πρώτη φορά πως το περιβόητο χαρτάκι με τη λίστα στο Survivor την έγραψε ο Ηλίας Μπόγδανος.Ο Ηλίας Γκότσης αποκάλυψε για πρώτη φορά πως το περιβόητο χαρτάκι με τη λίστα στο Survivor την έγραψε ο Ηλίας Μπόγδανος.«Στην αρχή τα συναισθήματα ήταν έντονα μέσα μου, είχα πικρία που έφυγα έτσι από το παιχνίδι. Μιλήσαμε με την Εύη Σαλταφερίδου. Η σχέση μας επηρεάστηκε γιατί όταν βγήκα, είδα κάποια πράγματα που δεν μου άρεσαν.   […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»