Κατερίνα Καραβάτου – Κρατερός Κατσούλης: Οι φωτογραφίες με τον γιο τους, Αρίωνα για τα γενέθλιά του

14:00 - 11/05/2023

Επτά κεριά σβήνει σήμερα στην τούρτα του ο γιος της Κατερίνας Καραβάτου και του Κρατερού Κατσούλη, Αρίωνας. Περήφανοι γονείς η παρουσιάστρια και ο ηθοποιός έκαναν αναρτήσεις στα social media και μοιράστηκαν φωτογραφίες με τον γιο τους, αλλά και ευχές από καρδιάς. «Αγόρι μου ,αντράκι μου, παιδάκι μου, ψυχή μου, φωτεινέ μου, λαμπερέ μου, κόσμε μου. […] The post Κατερίνα Καραβάτου – Κρατερός Κατσούλης: Οι φωτογραφίες με τον γιο τους, Αρίωνα για τα γενέθλιά του appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καραβάτου – Κρατερός Κατσούλης: Οι τρυφερές ευχές τους για τα 7α γενέθλια του γιου τους

Η Κατερίνα Καραβάτου και ο Κρατερός Κατσούλης σήμερα γιορτάζουν τα γενέθλια του γιου τους! Ο μικρός To άρθρο Κατερίνα Καραβάτου – Κρατερός Κατσούλης: Οι τρυφερές ευχές τους για τα 7α γενέθλια του γιου τους δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ευχάριστες στιγμές για την Κατερίνα Καραβάτου και τον Κρατερό Κατσούλη: Οι όμορφες φωτογραφίες τους δύο χρόνια μετά το διαζύγιο

Μια ιδιαίτερη ημέρα (11/5) για το άλλοτε ζευγάρι

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»