Η Πωλίνα για την φωτογράφισή της στο Playboy: «Τους είπα ότι θα υπογράψετε ένα χαρτί»

18:30 - 11/05/2023

Η Πωλίνα κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για την […] The post Η Πωλίνα για την φωτογράφισή της στο Playboy: «Τους είπα ότι θα υπογράψετε ένα χαρτί» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Πωλίνα για την φωτογράφισή της στο Playboy: «Τους είπα ότι δεν θέλω λεφτά, αλλά…»

Η Πωλίνα βρέθηκε στην εκπομπή της ΕΡΤ1 «Στούντιο 4» με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μεταξύ άλλων μίλησε για την φωτογράφιση που είχε κάνει στο Playboy.Η Πωλίνα βρέθηκε στην εκπομπή της ΕΡΤ1 «Στούντιο 4» με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μεταξύ άλλων μίλησε για την φωτογράφιση που είχε κάνει στο Playboy.«Είχαν πει ότι αυτή μας κορόιδεψε πολύ, αλλά εγώ τους είχα πει ότι δεν θέλω λεφτά, αλλά θα υπογράψετε ένα χαρτί. Τους είχα πει ότι θα το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πωλίνα για φωτογράφιση στο Playboy: «Ήταν όπως το ήθελα εγώ»

Πωλίνα: «Ήταν η δική μου αισθητική»

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»