Γρηγόρης Αρναούτογλου για συνέντευξη Μαραντίνη: «Μη λύνετε τα προβλήματα στον αέρα, εγώ δεν θα το άφηνα να συμβεί»

11:56 - 12/05/2023

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου σχολίασε τη συνέντευξη που έδωσε ο Θοδωρής Μαραντίνης στον Γιώργο Λιάγκα και στο To άρθρο Γρηγόρης Αρναούτογλου για συνέντευξη Μαραντίνη: «Μη λύνετε τα προβλήματα στον αέρα, εγώ δεν θα το άφηνα να συμβεί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αρναούτογλου για Μαραντίνη-Χρηστίδου: «Μην λύνετε τα προβλήματα στον αέρα, εγώ δεν θα το άφηνα να συμβεί»

«Βρε Θοδωρή μου γλυκέ, έρχεσαι στην εκπομπή καλεσμένος και προσπαθώ να μην σε ρωτήσω τίποτα και μετά πας και μιλάς αλλού» είπε ο παρουσιαστής - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου για συνέντευξη Μαραντίνη: «Μη λύνετε τα προβλήματα στον αέρα, εγώ δεν θα το άφηνα να συμβεί»

Τα όσα είπε ο Θοδωρής Μαραντίνης...

Διαβάστε το στο Zougla

Γρηγόρης Αρναούτογλου για συνέντευξη Μαραντίνη: «Μη λύνετε τα προβλήματα στον αέρα, εγώ δεν θα το άφηνα να συμβεί»

Τα όσα είπε ο Θοδωρής Μαραντίνης στον Γιώργο Λιάγκα την Τετάρτη 10 Μαΐου αναφορικά με τη διαμάχη του με τη Σίσσυ Χρηστίδου έχουν συζητηθεί έντονα τα τελευταία 24ωρα σε όλες τις εκπομπές. Και ο Γρηγόρης Αρναούτογλου σχολίασε τη συνέντευξη που έδωσε ο Θοδωρής Μαραντίνης στον Γιώργο Λιάγκα και στο Πρωινό μέσα από τη ραδιοφωνική εκπομπή […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου για συνέντευξη Μαραντίνη: «Μη λύνετε τα προβλήματα στον αέρα, εγώ δεν θα το άφηνα να συμβεί»

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου σχολίασε τη συνέντευξη που έδωσε ο Θοδωρής Μαραντίνης στον Γιώργο Λιάγκα και στο Πρωινό. Τα όσα είπε ο τραγουδιστής για τη διαμάχη του με τη Σίσσυ Χρηστίδου έχουν συζητηθεί έντονα τα τελευταία 24ωρα σε όλες τις εκπομπές. Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου σχολίασε τη συνέντευξη που έδωσε ο Θοδωρής Μαραντίνης στον Γιώργο Λιάγκα και στο Πρωινό. Τα όσα είπε ο τραγουδιστής για τη διαμάχη του με τη Σίσσυ Χρηστίδου έχουν συζητηθεί έντονα τα τελευταία 24ωρα σε όλες τις εκπομπές. Πιο συγκεκριμένα, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου επεσήμανε: «Βρε Θοδωρή μου γλυκιέ, έρχεσαι στην εκπομπή καλεσμένος, εγώ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»