Θάνος Καλλίρης: «Τους φέρθηκα σωστά και δεν μου φέρθηκαν το ίδιο όταν έγινε αλλιώς, στα παπάκια τους»

17:32 - 12/05/2023

Ο Θάνος Καλλίρης ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για τους […] The post Θάνος Καλλίρης: «Τους φέρθηκα σωστά και δεν μου φέρθηκαν το ίδιο όταν έγινε αλλιώς, στα παπάκια τους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θάνος Καλλίρης: Όταν ήμουν top, τους φέρθηκα σωστά και τίμια, δεν μου φέρθηκαν το ίδιο

Για την επιτυχία των Bang μετά τη Eurovision (όπου πήγαν με το τραγούδι Stop) αλλά και τους ανθρώπους τους οποίους βοήθησε αλλά δεν του φέρθηκαν το ίδιο, μίλησε σήμερα (12.05.2023) ο Θάνος Καλλίρης στο Στούντιο 4. «Την εποχή που ήμουν εντελώς top, τους φέρθηκα πάρα πολύ σωστά και τίμια. Δεν μου φέρθηκαν αντίστοιχα όταν το ... Περισσότερα To άρθρο Θάνος Καλλίρης: Όταν ήμουν top, τους φέρθηκα σωστά και τίμια, δεν μου φέρθηκαν το ίδιο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»