Ηλίας Ψινάκης για Eurovision: «Να πούμε συλλυπητήρια στην ΕΡΤ»

21:56 - 12/05/2023

Μία έκτακτη βραδιά αφιερωμένη στη Eurovision ετοίμασε για τους τηλεθεατές του J2US ο Νίκος Κοκλώνης. Ο Ηλίας Ψινάκης ήταν μία […] The post Ηλίας Ψινάκης για Eurovision: «Να πούμε συλλυπητήρια στην ΕΡΤ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Ψινάκης για Eurovision: «Να πούμε συλλυπητήρια στην ΕΡΤ»

Μία έκτακτη βραδιά αφιερωμένη στη Eurovision ετοίμασε για τους τηλεθεατές του J2US ο Νίκος Κοκλώνης.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ηλίας Ψινάκης: «Να πούμε συλλυπητήρια στην ΕΡΤ για τη Eurovision»

Άρωμα Eurovision είχε το χθεσινό (12/05) «J2US», με προσκεκλημένο τον Ηλία Ψινάκη που είπε «συλλυπητήρια στην ΕΡΤ για τον φετινό αποκλεισμό».Ο Ηλίας Ψινάκης ήταν γκεστ κριτής, το βράδυ της Παρασκευής (12/05), στο «J2US» που προβλήθηκε στον ALPHA, με οικοδεσπότη τον Νίκο Κοκλώνη, και είχε ως θέμα τη Eurovision. Κατά την είσοδό του στο πλατό του σόου, ο Ηλίας Ψινάκης δεν παρέλειψε να κάνει και το καυστικό του σχόλιο για τον αποκλεισμό της Ελλάδας από τον μεγάλο τελικό της φετινής Eurovision. «Τα συλλυπητήριά μας στην ΕΡΤ να πούμε, γιατί και εσένα να έστελναν, αγάπη μου, θα είχαμε περάσει», είπε χαρακτηριστικά στον Νίκο Κοκλώνη, με τον παρουσιαστή να απαντά: «Ο Victor Vernicos, το παιδί μας, μόλις

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Ηλίας Ψινάκης: «Συλλυπητήρια στην ΕΡΤ. Είναι ντροπή»

Ο γνωστός μάνατζερ επανέλαβε την ατάκα «τα συλλυπητήριά μου στην ΕΡΤ» ενώ τόνισε ότι η ΕΡΤ συνηθίζει τις αποτυχημένες επιλογές για την εκπροσώπηση της χώρας μας. «Συλλυπητήρια στην ΕΡΤ. Είναι ντροπή σε αυτό που επιλέγουν. Τη συνταγή την άρχισε ο Τζώνυ Καλημέρης με τον Φωκά Ευαγγελινό με τον Σάκη και το Shake it και μετά […] The post Ηλίας Ψινάκης: «Συλλυπητήρια στην ΕΡΤ. Είναι ντροπή» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»