Τόνια Σωτηροπούλου: Οι δημόσιες ευχές στον Κωστή Μαραβέγια – «Είσαι η μουσική μου»

13:30 - 13/05/2023

Ιδιαίτερη σημασία έχει για την Τόνια Σωτηροπούλου η σημερινή ημέρα καθώς ο σύζυγός της, Κωστής Μαραβέγιας To άρθρο Τόνια Σωτηροπούλου: Οι δημόσιες ευχές στον Κωστή Μαραβέγια – «Είσαι η μουσική μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τόνια Σωτηροπούλου: Οι τρυφερές ευχές στον Κωστή Μαραβέγια για τα γενέθλιά του – “Είσαι το καλοκαίρι μου”

Ο Κωστής Μαραβέγιας και η Τόνια Σωτηροπούλου είναι ένα από τα πιο ερωτευμένα της εγχώριας showbiz. Η σημερινή μέρα είναι ξεχωριστή για την οικογένειά τους, καθώς ο γνωστός τραγουδοποιός έχει τα γενέθλια του. Η Τόνια Σωτηροπούλου θέλησε να ευχηθεί δημόσια στον σύζυγό της για τα γενέθλιά του. Συγκεκριμένα η ηθοποιός ανέβασε μια φωτογραφία από την […] The post Τόνια Σωτηροπούλου: Οι τρυφερές ευχές στον Κωστή Μαραβέγια για τα γενέθλιά του – “Είσαι το καλοκαίρι μου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Τόνια Σωτηροπούλου: Οι δημόσιες τρυφερές ευχές στον Κωστή Μαραβέγια για τα γενέθλιά του

Μια ιδιαίτερη μέρα είναι η σημερινή για την Τόνια Σωτηροπούλου, καθώς ο σύζυγός της, Κωστής Μαραβέγιας έχει τα γενέθλιά του. Μάλιστα, η ηθοποιός έστειλε και δημόσια την αγάπη και τις ευχές της στον αγαπημένο της Κωστή Μαραβέγια με τον οποίο παντρεύτηκε τον Οκτώβριο του 2021. Συγκεκριμένα, πόσταρε μια κοινή τους φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram από […] The post Τόνια Σωτηροπούλου: Οι δημόσιες τρυφερές ευχές στον Κωστή Μαραβέγια για τα γενέθλιά του appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»