Μέμος Μπεγνής για Αλέξη Γεωργούλη: «Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν άνθρωπο όμορφο και πετυχημένο»

16:16 - 13/05/2023

Ο Μέμος Μπεγνής βρέθηκε καλεσμένος της Ελίνας Παπίλα στο πλατό της εκπομπής «Είμαστε μαζί» το μεσημέρι του Σαββάτου στον ΑΝΤ1. Μέσα […] The post Μέμος Μπεγνής για Αλέξη Γεωργούλη: «Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν άνθρωπο όμορφο και πετυχημένο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μένος Μπεγνής για Αλέξη Γεωργούλη: Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν άνθρωπο όμορφο και πετυχημένο

Τη δική του άποψη για τον Αλέξη Γεωργούλη, ο οποίος κατηγορείται για βιασμό και ξυλοδαρμό εξέφρασε, το μεσημέρι του Σαββάτου (13.05.2023) ο Μέμος Μπεγνής. Η άποψη του γνωστού ηθοποιού είναι πως ο ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ και συνάδελφός του έγινε στόχος γιατί είναι πάρα πολύ όμορφος και πάρα πολύ πετυχημένος. «Δεν ξέρω αν ισχύει όλο αυτό, ... Περισσότερα To άρθρο Μένος Μπεγνής για Αλέξη Γεωργούλη: Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν άνθρωπο όμορφο και πετυχημένο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μπεγνής για Αλέξη Γεωργούλη: «Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν άνθρωπο πολύ όμορφο και πετυχημένο»

Ο Μέμος Μπεγνής προτιμάει να κρατήσει μια ουδέτερη στάση απέναντι στην υπόθεση του Αλέξη ΓεωργούληΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μέμος Μπεγνής για Αλέξη Γεωργούλη: «Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν άνθρωπο όμορφο και πετυχημένο»

Ο Μέμος Μπεγνής βρέθηκε καλεσμένος της Ελίνας Παπίλα στο πλατό της εκπομπής «Είμαστε μαζί» το μεσημέρι του Σαββάτου στον ΑΝΤ1. Μέσα σε όλα, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής αναφέρθηκε στην πολυσυζητημένη υπόθεση του ευρωβουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ και συνάδελφο του, Αλέξη Γεωργούλη. Πιο συγκεκριμένα, ο Μέμος Μπεγνής εξομολογήθηκε πως «δεν ξέρω αν ισχύει όλο αυτό, τα δικαστήρια θα το αποφασίσουν. Δεν μου αρέσει που ο καθένας μπαίνει και γράφει το μακρύ του και το κοντό του, κάνει κριτική και γίνεται δικαστής ενός ανθρώπου. Δεν λέω για τον Αλέξη μόνο αλλά λέω γενικά για πράγματα τέτοια που βγαίνουν στην επιφάνεια και αρχίζουν όλοι και κράζουν και βρίζουν ξαφνικά. Εκεί είναι η εμπάθεια, ξέρεις. Είναι ο Αλέ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μέμος Μπεγνής για Αλέξη Γεωργούλη: «Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν άνθρωπο όμορφο και πετυχημένο»

Ο Μέμος Μπεγνής βρέθηκε καλεσμένος της Ελίνας Παπίλα στο πλατό της εκπομπής «Είμαστε μαζί» το μεσημέρι του Σαββάτου στον ΑΝΤ1. Μέσα σε όλα, ο δημοφιλής πρωταγωνιστής αναφέρθηκε στην πολυσυζητημένη υπόθεση του ευρωβουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ και συνάδελφο του, Αλέξη Γεωργούλη. Πιο συγκεκριμένα, ο Μέμος Μπεγνής εξομολογήθηκε πως «δεν ξέρω αν ισχύει όλο αυτό, τα δικαστήρια θα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μπεγνής για Γεωργούλη: "Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν άνθρωπο όμορφο και πετυχημένο"

"Όταν ακούς κάτι τέτοιο πέφτεις από τα σύννεφα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Μέμος Μπεγνής για Αλέξη Γεωργούλη: «Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν πολύ όμορφο και πολύ επιτυχημένο άνθρωπο»

Ο Μέμος Μπεγνής βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Είμαστε μαζί» και, μεταξύ άλλων, τοποθετήθηκε για την καταγγελία σε βάρος του Αλέξη Γεωργούλη για βιασμό και σωματική κακοποίηση. «Δεν ξέρω αν ισχύει όλο αυτό, τα δικαστήρια θα το αποφασίσουν. Δεν μου αρέσει που ο καθένας μπαίνει και γράφει το μακρύ του και το κοντό του, κάνει κριτική […] The post Μέμος Μπεγνής για Αλέξη Γεωργούλη: «Βρήκαν ευκαιρία να σταυρώσουν έναν πολύ όμορφο και πολύ επιτυχημένο άνθρωπο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»