Δανάη Μπάρκα: Ολοκλήρωσε την διαδικασία ωοληψίας με την Βίκυ Σταυροπούλου πλάι της

13:26 - 14/05/2023

Με αφορμή την γιορτή της μητέρας, η Δανάη Μπάρκα θέλησε να στείλει το πλέον τρυφερό μήνυμα στα social media για την […] The post Δανάη Μπάρκα: Ολοκλήρωσε την διαδικασία ωοληψίας με την Βίκυ Σταυροπούλου πλάι της appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ολοκλήρωσε την διαδικασία ωοληψίας η Δανάη Μπάρκα – Στο πλευρό της η Βίκυ Σταυροπούλου

Ένα τρυφερό μήνυμα από τα social media έστειλε η Δανάη Μπάρκα, με αφορμή την Ημέρα της Μητέρας, καθώς αποκάλυψε ότι ολοκλήρωσε τη διαδικασία ωοληψίας έχοντας πάντα στο πλευρό της την Βίκυ Σταυροπούλου. Αναλυτικά η ανάρτησή της: «Γιορτή της μητέρας. Σήμερα πέρασα το πρωινό μαζί της, λίγο διαφορετικά κάνοντας ένα βήμα πιο κοντά στην δική μου εμπειρία της μητρότητας. Αν μου γεννηθεί αυτή η ανάγκη και όποτε έρθει η στιγμή, έτσι ώστε να μην υπάρξει άγχος και προβληματισμός. Ξυπνήσαμε λοιπόν και πήγαμε μαζί να ολοκληρώσω την διαδικασία της κρυοσυντήρησης, προχωρώντας στην ωοληψία. Μετά από αυτό , γι’ άλλη μια φορά συνειδητοποίησα το μεγαλείο της μάνας. Όχι της δίκης μου μόνο, όλων των μανάδων.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δανάη Μπάρκα: Ολοκλήρωσε την διαδικασία ωοληψίας με την Βίκυ Σταυροπούλου πλάι της – Το μήνυμά της

Με αφορμή την γιορτή της μητέρας, η Δανάη Μπάρκα έστειλε ένα τρυφερό μήνυμα μέσω instagram για την Βίκυ Σταυροπούλου.Με αφορμή την γιορτή της μητέρας, η Δανάη Μπάρκα έστειλε ένα τρυφερό μήνυμα μέσω instagram για την Βίκυ Σταυροπούλου.Η ηθοποιός και παρουσιάστρια της πρωινής ζώς του MEGA μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους την ολοκλήρωση της διαδικασίας κατάψυξης ωαρίων έχοντας πάντα στο πλευρό της την Βίκυ Σταυροπούλου. Ακολουθεί η δημοσίευση που έκανε η Δανάη Μπάρκα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δανάη Μπάρκα: Ολοκλήρωσε τη διαδικασία ωοληψίας – Η Βίκυ Σταυροπούλου στο πλευρό της

Η Δανάη Μπάρκα ολοκλήρωσε τη διαδικασία ωοληψίας και ευχαρίστησε την μητέρα της, Βίκυ Σταυροπούλου, που βρέθηκε στο πλευρό της.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Η Δανάη Μπάρκα προχώρησε στη διαδικασία κατάψυξης ωαρίων-στο πλευρό της η Βίκυ Σταυροπούλου

Η παρουσιάστρια δημοσίευσε φωτογραφίες από το νοσοκομείο με τη μητέρα της αγκαλιά. Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»