Μάκης Τσέλιος: Χάθηκε ο κόσμος γύρω μου, μούδιασαν τα χέρια μου, στράβωσε το στόμα μου

21:08 - 14/05/2023

Για το πρόβλημα με την καρδιά του, το οποίο αντιμετωπίζει εδώ και χρόνια, μίλησε σήμερα (14.05.2023) ο Μάκης Τσέλιος στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας». «Είναι πάνω από 10 χρόνια που είχα ξαφνικά άτακτες αρρυθμίες. Μετριόμουν ανά 6μηνο και ο γιατρός σκέφτηκε ότι θα ήταν καλύτερο να βάλω έναν απινιδωτή, για να είμαι πιο ... Περισσότερα To άρθρο Μάκης Τσέλιος: Χάθηκε ο κόσμος γύρω μου, μούδιασαν τα χέρια μου, στράβωσε το στόμα μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η εξομολόγηση του Μάκη Τσέλιου: «Ήταν τραγικό. Μούδιασε το χέρι μου, στράβωσε το στόμα μου»

Ο Μάκης Τσέλιος διαγνώστηκε σε ηλικία 40 ετών με υπερτροφική μυοκαρδιοπάθεια και μίλησε για την εμπειρία του. Ο γνωστός σχεδιαστής βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Όλα για τη ζωή μας» που είχε θεματική τις αρρυθμίες και τη κολπική μαρμαρυγή. «Είναι πάνω από 10 χρόνια που είχα ξαφνικά άτακτες αρρυθμίες. Μετριόμουν ανά 6μηνο και ο γιατρός σκέφτηκε […] The post Συγκλονίζει η εξομολόγηση του Μάκη Τσέλιου: «Ήταν τραγικό. Μούδιασε το χέρι μου, στράβωσε το στόμα μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι