Ηλίας Ψινάκης: «Γιατί σοκαρίστηκε η Βανδή με αυτό που της είπα; Δεν παντρεύτηκα εγώ τον Ντέμη, εκείνη τον παντρεύτηκε»

08:56 - 15/05/2023

Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» έκανε ο Ηλίας Ψινάκης την Παρασκευή 15/5 μετά το To άρθρο Ηλίας Ψινάκης: «Γιατί σοκαρίστηκε η Βανδή με αυτό που της είπα; Δεν παντρεύτηκα εγώ τον Ντέμη, εκείνη τον παντρεύτηκε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Ψινάκης για Δέσποινα Βανδή: «Γιατί σοκαρίστηκε; Δεν παντρεύτηκα εγώ τον Ντέμη»

Επανέρχεται ο Ηλίας Ψινάκης μετά την ατάκα που πάγωσε τη Δέσποινα Βανδή στον αέρα του J2US.

Διαβάστε το στο in.gr

Ηλίας Ψινάκης για Δέσποινα Βανδή: «Γιατί σοκαρίστηκε; Δεν παντρεύτηκα εγώ τον Ντέμη, εκείνη τον παντρεύτηκε»

Στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» μίλησε ο Ηλίας Ψινάκης, ο οποίος αναφέρθηκε στην εμπειρία του στο J2US, όπου βρέθηκε καλεσμένος ως guest κριτής. Ο Ηλίας Ψινάκης, ρωτήθηκε μεταξυ άλλων για την αναφορά στον Ντέμη Νικολαΐδη αλλά και την ερώτηση στη Δέσποινα Βανδή. «Σπόντες δεν της πέταξα. Τι να κάνω εγώ που τότε ήταν παντρεμένη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ψινάκης για Βανδή: «Γιατί σοκαρίστηκε; Δεν παντρεύτηκα εγώ τον Ντέμη»

Ήταν μετά την αναφορά του στον Ντέμη Νικολαΐδη και την ερώτησή του στη Δέσποινα Βανδή που ο Ηλίας Ψινάκης κλήθηκε να σχολιάσει το περιστατικό που σημειώθηκε στον «αέρα» του J2US.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»