«Καρφιά» Χουάνκαρ: «Εμείς τα ματς τα κερδίζουμε στα γήπεδα, όχι στα γραφεία» (ΦΩΤΟ)

12:46 - 15/05/2023

«Καρφιά» Χουάνκαρ: «Εμείς τα ματς τα κερδίζουμε στα γήπεδα, όχι στα γραφεία» (ΦΩΤΟ) 15/05/2023 Ξέσπασε ο Χουάνκαρ μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram. Ο Ισπανός έκανε επίθεση κατά πάντων ενώ ανέφερε ότι ο Παναθηναϊκός κερδίζει ή χάνει τα παιχνίδια μέσα στα γήπεδα και όχι στα γραφεία. Ένα ξέσπασμα απόλυτα δικαιολογημένα, όταν ένας παίκτης δίνει και την ψυχή του στον αγωνιστικό χώρο και βλέπει το παρασκήνιο να του αρπάζει τον τίτλο μέσα από τα χέρια. Αναλυτικά η ανάρτησή του: «Από παιδί οι γονείς μου πάντα με δίδασκαν να αγαπώ και να είμαι ευγνώμων σε αυτούς που μου δίνουν τα πάντα, και έτσι είναι. Είμαι περήφανος για όλους τους ανθρώπους π

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χουάνκαρ: «Εμείς τα ματς τα κερδίζουμε στα γήπεδα, όχι στα γραφεία»

Ο Χουάνκαρ έκανε μία αιχμηρή ανάρτηση στο instagram. Ο Ισπανός μπακ του Παναθηναϊκού ξέσπασε μετά το τέλος του πρωταθλήματος της Super League 1 και έκανε επίθεση κατά πάντων. Το φινάλε της Super League 1 βρήκε τον Παναθηναϊκό στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας. Οι πράσινοι πάλεψαν μέχρι τέλους για την κατάκτηση του τίτλου, ωστόσο λίγο πριν ... Περισσότερα To άρθρο Χουάνκαρ: «Εμείς τα ματς τα κερδίζουμε στα γήπεδα, όχι στα γραφεία» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Παναθηναϊκός: Ξέσπασμα από ξένο παίκτη - «Εμείς κερδίζουμε στα γήπεδα, όχι στα γραφεία»

Παναθηναϊκός: Ο Χουάνκαρ έκανε τον απολογισμό της σεζόν και στάθηκε στο γεγονός πως οι Πράσινοι κέρδισαν κι έχασαν μέσα στο…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Παναθηναϊκός: Ξέσπασμα Χουάνκαρ - «Εμείς κερδίζουμε στα γήπεδα, όχι στα γραφεία»

Παναθηναϊκός: Ο Χουάνκαρ έκανε τον απολογισμό της σεζόν και στάθηκε…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Ένα αλγκοφρέν στον Χουάνκαρ: «Κερδίζουμε ή χάνουμε μέσα στα γήπεδα και όχι στα γραφεία»

Δημοσίευση για γέλια από τον Χουάνκαρ του Παναθηναϊκού μετά το τέλος του πρωταθλήματος. Ατελείωτος ο πόνος στο πράσινο στρατόπεδο μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος από την ΑΕΚάρα. Ο Χουάνκαρ με μια δημοσίευση στο instagram για γέλια, κάνει λόγο για αγώνες που κερδίζονται και χάνονται μέσα στα γήπεδα και όχι στα γραφεία, αφήνοντας σαφείς αιχμές για […] The post Ένα αλγκοφρέν στον Χουάνκαρ: «Κερδίζουμε ή χάνουμε μέσα στα γήπεδα και όχι στα γραφεία» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»