Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Eurovision 2023: «Δεν ήταν αυτό τραγούδι για να εκπροσωπήσει την Ελλάδα»

18:40 - 15/05/2023

Για τη νίκη της Loreen στη φετινή Eurovision αλλά και την ελληνική συμμετοχή μίλησε η Αλεξάνδρα To άρθρο Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Eurovision 2023: «Δεν ήταν αυτό τραγούδι για να εκπροσωπήσει την Ελλάδα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Eurovision 2023: «Δεν ήταν αυτό τραγούδι να στείλει η Ελλάδα»

«Με τη Loreen γνωριζόμαστε εδώ και πολλά χρόνια, πολύ πριν το "Euphoria"» δήλωσε μεταξύ άλλων

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Eurovision 2023: «Δεν ήταν αυτό τραγούδι για να εκπροσωπήσει την Ελλάδα»

Για τη νίκη της Loreen στη φετινή Eurovision αλλά και την ελληνική συμμετοχή μίλησε η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου στην εκπομπή “Μέρα μεσημέρι με τη Μάριον”Για τη νίκη της Loreen στη φετινή Eurovision αλλά και την ελληνική συμμετοχή μίλησε η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου στην εκπομπή “Μέρα μεσημέρι με τη Μάριον”«Με τη Loreen γνωριζόμαστε εδώ και πολλά χρόνια, πολύ πριν το Euphoria που ήταν μια καλλιτέχνιδα που πραγματικά πάλευε και δεν έκανε εκπτώσεις στην Τέχνη της και τον χαρακτήρα της, είναι ένας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλεξάνδρα Πασχαλίδου για Eurovision: «Δεν ήταν αυτό τραγούδι να στείλει η Ελλάδα»

«Το παιδί που εκπροσώπησε την Ελλάδα, έδωσε ό,τι καλύτερο μπορούσε. Ένα παιδί 16 χρονών είναι πολύ σκληρό να του κάνεις κριτική»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»