Γ. Βογιατζής: «Τρελάθηκα στο κλάμα, πέθανε ένας αδερφός μου» λέει για τον πρώτο του ξάδερφο (video)

11:40 - 16/05/2023

Πέθανε χθες ο τραγουδιστής και ηθοποιός Γιάννης Βογιατζής σε ηλικία 88 ετών. Υπήρξε ένα από τα μεγάλα αστέρια του τραγουδιού στη δεκαετία του 1960. Δραστηριοποιήθηκε σε όλους τους καλλιτεχνικούς χώρους, στο θέατρο, τον κινηματογράφο και το ραδιόφωνο. Ο Γιάννης Βογιατζής γεννήθηκε στις 20 Δεκεμβρίου 1934 και μεγάλωσε στο Παγκράτι, ακριβώς απέναντι από το Άλσος της …

Διαβάστε Περισσότερα στο agriniopress.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Βογιατζής: «Τρελάθηκα στο κλάμα όταν έμαθα πως πέθανε» είπε για τον ξάδερφό του

Η αντίδραση του ηθοποιού Γιάννη Βογιατζή όταν έμαθε πως έφυγε από τη ζωή ο ξάδερφός του και συνονόματός του Γιάννης Βογιατζής.

Διαβάστε το στο in.gr

Γιάννης Βογιατζής: «Τρελάθηκα στο κλάμα όταν έμαθε ότι πέθανε» - Τι λέει ο πρώτος ξάδερφός του

«Ο Γιάννης Βογιατζής ήταν πρώτος μου ξάδερφος, τον είχε βαπτίσει ο πατέρας μου. Ήταν σαν αδελφός μου, όταν έμαθα τον…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Συντετριμμένος ο Γιάννης Βογιατζής: «Τρελάθηκα στο κλάμα, πέθανε ένας αδερφός μου»

Τι λέει ο ξάδερφος του Γιάννη Βογιατζή και συνονόματός του.Θλίψη σε όλον τον καλλιτεχνικό κόσμο σκόρπισε ο θάνατος του αγαπημένου τραγουδιστή Γιάννη Βογιατζή, ο οποίος «έφυγε» χθες, Δευτέρα (15/5) σε ηλικία 89 ετών. Στον θρήνο για την απώλειά του βυθίστηκε και ο πρώτος του ξάδερφος και συνονόματός του, ο ηθοποιός Γιάννης Βογιατζής, γνωστός επίσης για την τεράστια συμβολή του στον ελληνικό κινηματογράφο. «Είναι πρώτος μου ξάδελφος, τον έχει βαφτίσει ο πατέρας μου. Όταν έμαθα τον θάνατό του, έπαθα σοκ. Μου είπαν ότι νοσηλευόταν στο Ιπποκράτειο και φίλος μου γιατρός μού εξήγησε την κατάσταση στην οποία βρισκόταν. Όταν έμαθα ότι πέθανε, τρελάθηκα στο κλάμα. Δεν μπορούσα να αντισταθώ. Πέθανε ένας αδε

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agriniopress.gr

Παναιτώλιο: Έριξαν μπάζα στις αρδευτικές διώρυγες Δ7 και Δ11

Ο Εμπορικός Σύλλογος Αγρινίου καλεί στην απεργιακή συγκέντρωση της 17ης Απριλίου

Ευρωεκλογές 2024: Αυτοί είναι οι 42 υποψήφιοι ευρωβουλευτές της Νέας Δημοκρατίας

Παναιτωλικός: Χωρίς τρεις η αποστολή για Αστέρα

Συνέχισε την κόντρα με Μικρούτσικο ο Light: «Τον γκούγκλαρα αλλά διαπίστωσα ότι ήταν ο Θάνος, ο Ανδρέας δεν έχει επίπεδο» (video)

Μητροπολίτης Δαμασκηνός: «Έχουμε χρέος να αντιστεκόμαστε στην κάθε είδους αδικία»