Μεγακλής Βιντιάδης: «Συγχώρησα την Πωλίνα όταν έμεινε έγκυος από άλλον, μου το είπε τους πρώτους μήνες»

12:32 - 17/05/2023

Στην κάμερα του «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τον δημοσιογράφο Γιώργο Οικονομάκη μίλησε ο Μεγακλής Βιντιάδης. Ο γνωστός σκηνοθέτης σχολίασε τα […] The post Μεγακλής Βιντιάδης: «Συγχώρησα την Πωλίνα όταν έμεινε έγκυος από άλλον, μου το είπε τους πρώτους μήνες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μεγακλής Βιντιάδης: «Όταν η Πωλίνα έμεινε έγκυος από άλλον μου το είπε τους πρώτους μήνες»

Στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» μίλησε ο Μεγακλής Βιντιάδης ο οποίος σχολίασε τα τηλεοπτικά πρόσωπα...

Διαβάστε το στο Zougla

Μεγακλής Βιντιάδης: Συγχώρησα την Πωλίνα όταν έμεινε έγκυος από άλλον

«Ήταν πανεύκολος χωρισμός»

Διαβάστε το στο in.gr

Μεγακλής Βιντιάδης: Συγχώρησα την Πωλίνα όταν έμεινε έγκυος από άλλον – Ήταν πανεύκολος χωρισμός

Ο σκηνοθέτης Μεγακλής Βιντιάδης έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη, στην οποία μίλησε για τη ζωή του, τη σχέση που κράτησε με την Πωλίνα μετά τον χωρισμό τους, αλλά και τα πρόσωπα της σημερινής ελληνικής τηλεόρασης. Στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» με την Μπέττυ Μαγγίρα, ο Μεγακλής Μιντιάδης αρχικά ρωτήθηκε για το πώς του φαίνεται η Σοφία Αλιμπέρτη στη νέα της τηλεοπτική εκπομπή. «Πολύ καλή η Σοφία Αλιμπέρτη. Έχω δουλέψει μαζί της και είναι καλό παιδί. Χάρηκα που επανέρχεται, ελπίζω να πάει καλά, γιατί το κατέχει το θέμα. Θα προτιμούσα να μην έβλεπα τον Ανδρέα Μικρούτσικο σε πάνελ, αλλά σε μία καθαρόαιμη δική του εκπομπή» είπε ο σκηνοθέτης, αναφερόμενος και στον Ανδρέα Μικρούτσικο.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μεγακλής Βιντιάδης: «Όταν η Πωλίνα έμεινε έγκυος από άλλον μου το είπε τους πρώτους μήνες»

Στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» μίλησε ο Μεγακλής Βιντιάδης ο οποίος σχολίασε τα τηλεοπτικά πρόσωπα της επικαιρότητας, ενώ ρωτήθηκε και για τον χωρισμό του πριν από αρκετά χρόνια με την τραγουδίστρια Πωλίνα. «Πολύ καλή η Σοφία Αλιμπέρτη. Έχω δουλέψει μαζί της και είναι καλό παιδί. Χάρηκα που επανέρχεται και ελπίζω να πάει καλά, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μεγακλής Βιντιάδης: «Συγχώρησα την Πωλίνα όταν έμεινε έγκυος από άλλον, μου το είπε τους πρώτους μήνες, πρόσεχα και το παιδί»

Ο Μεγακλής Βιντιάδης μίλησε στην κάμερα του «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τον δημοσιογράφο Γιώργο Οικονομάκη για τα τηλεοπτικά πρόσωπα της επικαιρότητας, ενώ ρωτήθηκε και για τον χωρισμό του πριν από αρκετά χρόνια με την τραγουδίστρια Πωλίνα. Ο Μεγακλής Βιντιάδης μίλησε στην κάμερα του «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και τον δημοσιογράφο Γιώργο Οικονομάκη για τα τηλεοπτικά πρόσωπα της επικαιρότητας, ενώ ρωτήθηκε και για τον χωρισμό του πριν από αρκετά χρόνια με την τραγουδίστρια Πωλίνα. «Πολύ καλή η Σοφία Αλιμπέρτη. Έχω δουλέψει μαζί της και είναι καλό παιδί. Χάρηκα που επανέρχεται και ελπίζω να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μεγακλής Βιντιάδης: «Συγχώρησα την Πωλίνα όταν έμεινε έγκυος από άλλον άντρα»

Με την Πωλίνα είχα έναν εύκολο χωρισμό και μάλιστα τη συγχώρησα που έμεινε έγκυος από άλλον την περίοδο που ήμασταν μαζί, είπε ο Μεγακλής Βιντιάδης.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Κόλαφος ο Μεγακλής Βιντιάδης: «Όταν η Πωλίνα έμεινε έγκυος από άλλον…» (vid)

«Δεν ήταν δικό μου το παιδί και...»

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»