Καθηλώνει ο Ηλίας Μαμαλάκης με την περιπέτεια υγείας στην Κύπρο: «Ήμουν στα όρια του θανάτου»

18:06 - 18/05/2023

Καλεσμένος στο Στούντιο 4 βρέθηκε ο Ηλίας Μαμαλάκης, το απόγευμα της Πέμπτης, προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση […] The post Καθηλώνει ο Ηλίας Μαμαλάκης με την περιπέτεια υγείας στην Κύπρο: «Ήμουν στα όρια του θανάτου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλίας Μαμαλάκης για την περιπέτεια της υγείας του: «Ήμουν στα όρια του θανάτου»

«Αν με πήγαιναν στα επείγοντα και με έβαζαν σε φορείο κι ερχόταν ένας να μου βάλει ορό, θα πέθαινα» περιγράφει

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ηλίας Μαμαλάκης: «Είχα μια κακή περιπέτεια υγείας - Ήμουν στα όρια του θανάτου»

Ο Ηλίας Μαμαλάκης περιγράφει την πολύ σοβαρή περιπέτεια υγείας  που πέρασε πρόσφατα - «Έμεινα για έξι μέρες στην εντατική».Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ηλίας Μαμαλάκης: Συγκλονίζει με την εξομολόγηση για την στιγμή που έφτασε «στα όρια του θανάτου»

Στο πλατό της εκπομπής «Στούντιο 4» της ΕΡΤ βρέθηκε καλεσμένος ο Ηλίας Μαμαλάκης το μεσημέρι της Πέμπτης (18/05) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην που έφτασε «στα όρια του θανάτου» ενώ βρισκόταν στην Κύπρο. «Είχα μια πάρα πολύ κακή περιπέτεια υγείας πρόσφατα στην Κύπρο, πολύ σοβαρότερη από όσο γράφτηκε. Ήμουν στα όρια του θανάτου. Υπάρχει ένα μικρόβιο που λέγεται Κλωστρίδιο, το οποίο συνυπάρχει με τον άνθρωπο αλλά ας πούμε πως είναι εν ύπνω. Πριν φύγω για την Κύπρο, πήρα μια αντιβίωση γιατί είχα ένα πρόβλημα στον φάρυγγα και οι γιατροί μού εξήγησαν ότι, όταν το Κλωστρίδιο συναντηθεί με τη συγκεκριμένη αντιβίωση, δημιουργεί ένα σοκ στον οργανισμό σηπτικό. Γυρίζω στο ξενοδοχείο μία η ώρα το

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σάββας Πούμπουρας για την περιπέτεια της υγείας του και την βιοψία: «Ήταν σοκ για εμένα»

O Σάββας Πούμπουρας μίλησε πριν από μερικές ημέρες, δημόσια μια περιπέτεια που αντιμετώπισε με την υγεία του. Ο ίδιος μοιράστηκε ένα βίντεο στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram όπου ανέφερε ότι μετά από μια επίσκεψη στον γιατρό του για μια χαρτογράφηση των ελιών που έχει στο σώμα του, ανακάλυψε ότι τρεις από αυτές θα έπρεπε να αφαιρεθούν […] The post Σάββας Πούμπουρας για την περιπέτεια της υγείας του και την βιοψία: «Ήταν σοκ για εμένα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»