Ραμόνα Βλαντή για Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: «Δεν θέλουμε άλλη μία, έχουμε την Κατερίνα Καινούργιου»

10:24 - 20/05/2023

Η Ραμόνα Βλαντή έκανε δηλώσεις στο Open Weekend και μίλησε για το My Style Rocks και το ενδεχόμενο να δούμε […] The post Ραμόνα Βλαντή για Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: «Δεν θέλουμε άλλη μία, έχουμε την Κατερίνα Καινούργιου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ραμόνα Βλαντή για Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: «Δεν θέλουμε άλλη μία, έχουμε την Κατερίνα Καινούργιου»

«Μεταξύ μας δεν έχουμε κρατήσει ούτε κακίες ούτε τίποτα, είμαστε πολύ χαρούμενες όταν βρισκόμαστε» δήλωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ραμόνα Βλαντή για Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: «Δεν θέλουμε άλλη μία, έχουμε την Κατερίνα Καινούργιου»

Η Ραμόνα Βλαντή σχολίασε το My Style Rocks αλλά και την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ραμόνα Βλαντή για Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: «Δεν θέλουμε άλλη μία, έχουμε την… Κατερίνα Καινούργιου!»

Στο Open Weekend μίλησε για το My Style Rocks και το ενδεχόμενο να δούμε την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου την νέα σεζόν στο Πρωινό με τον Γιώργο Λιάγκα, η Ραμόνα Βλαντή.Στο Open Weekend μίλησε για το My Style Rocks και το ενδεχόμενο να δούμε την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου την νέα σεζόν στο Πρωινό με τον Γιώργο Λιάγκα, η Ραμόνα Βλαντή.«Όλοι αναρωτιούνται γιατί δεν με βλέπουν στο My Style Rocks, μόνο στον ΣΚΑΙ δεν αναρωτιούνται. Δεν πειράζει, όλα για κάποιο λόγο γίνονται. Αν έπρεπε να κρίνω εγώ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»