«Ίδρυσα το πιο exclusive sex club στον κόσμο – Κατέστρεψε τον γάμο μου»

12:12 - 22/05/2023

Από το σκληροπυρηνικό σεξ, τα ναρκωτικά και τα ερωτικά γκουρμέ δείπνα, ο βασιλιάς των kinks αλλάζει δραστικά τον λάγνο τρόπο ζωής και το επιχειρηματικό του μοντέλο. Για σχεδόν μια δεκαετία, αρχής γενομένης από το 2013, το πρώην μοντέλο Damon Lawner διηύθυνε το Sanctum (ή SNCTM), που διαφημίστηκε ως το πιο ελίτ και ερωτικό σεξ κλαμπ στον κόσμο. Ο Lawner ήταν σε ένα βαθύ οικονομικό χάος, μέχρι που ίδρυσε μια επιχείρηση με kinky εκδηλώσεις από το Μπέβερλι Χιλς μέχρι το Μανχάταν και τη Μόσχα. Η επιχείρηση τον έβγαλε από το οικονομικό του τέλμα και τελικά τον έκανε εκατομμυριούχο. Αλλά και πάλι, τα πράγματα δεν εξελίχθηκαν τόσο καλά για τον ίδιο. Πώς ένας άνεργος άντρας της μεσαίας τάξης με μι

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατάθεση ψυχής: «Ίδρυσα το πιο exclusive sex club στον κόσμο – Κατέστρεψε τον γάμο μου»

Από το σκληροπυρηνικό σεξ, τα ναρκωτικά και τα ερωτικά γκουρμέ δείπνα, ο βασιλιάς των kinks αλλάζει δραστικά τον λάγνο τρόπο ζωής και το επιχειρηματικό του μοντέλο. Για σχεδόν μια δεκαετία, αρχής γενομένης από το 2013, το πρώην μοντέλο Damon Lawner διηύθυνε το Sanctum (ή SNCTM), που διαφημίστηκε ως το πιο ελίτ και ερωτικό σεξ κλαμπ […] Το άρθρο Κατάθεση ψυχής: «Ίδρυσα το πιο exclusive sex club στον κόσμο – Κατέστρεψε τον γάμο μου» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα