Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Μόνο ναρκωτικά δεν έχω δοκιμάσει»

02:14 - 23/05/2023

Ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης κάθισε στον καναπέ του The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε μεταξύ άλλων για τις […] The post Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Μόνο ναρκωτικά δεν έχω δοκιμάσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Μόνο ναρκωτικά δεν έχω δοκιμάσει»

Ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης το βράδυ της Δευτέρας βρέθηκε καλεσμένος...

Διαβάστε το στο Zougla

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Μόνο ναρκωτικά δεν έχω δοκιμάσει – Όλες τις άλλες καταχρήσεις τις έκανα»

Σοκάρει η εξομολόγηση του ηθοποιού...

Διαβάστε το στο in.gr

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Όλες τις άλλες καταχρήσεις τις έκανα - Δεν έχω δοκιμάσει μόνο...»

Μια συζήτηση από καρδιάς έκανε ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Όλες τις άλλες καταχρήσεις τις έκανα - Δεν έχω δοκιμάσει μόνο...»

Μια συζήτηση από καρδιάς έκανε ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: Μόνο ναρκωτικά δεν έχω δοκιμάσει, όλες τις άλλες καταχρήσεις τις έκανα κατά καιρούς σε υπερθετικό βαθμό

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο «The 2Night Show» της Δευτέρας (22/5) τον Ιεροκλή Μιχαηλίδη. Ο ταλαντούχος ηθοποιός έκανε μια αναδρομή στο παρελθόν, περιέγραψε τα παιδικά του χρόνια στην Αυστραλία, θυμήθηκε τις συμβουλές του πατέρα του, τη στιγμή που αποφάσισε ότι θα γίνει ηθοποιός, και μίλησε για τις καταχρήσεις και τα αποτυχημένα επιχειρηματικά του εγχειρήματα. «Ξέρω τη δουλειά και ανήκω στην κατηγορία που την κάνω και καλά, αλλά όχι πάντα. Θαύμαζα πολλούς ηθοποιούς και από τους ξένους τον Μπράντο, τον Πατσίνο, τον Ντε Νίρο. Αυτοί οι ηθοποιοί έχουν το άγγιγμα από το Θεό. Από τον ελληνικό κινηματογράφο, θα μπορούσε ο Θανάσης Βέγγος να παίξω στο εξωτερικό. Ο Ντίνος Ηλιόπουλος, ο Ορ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Μόνο ναρκωτικά δεν έχω δοκιμάσει»

Ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης το βράδυ της Δευτέρας βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «The 2Night Show» και μεταξύ άλλων μίλησε για τις καταχρήσεις που έχει κάνει στη ζωή του. «Έχασα κάποια κιλά γιατί με τρομοκράτησε ο γιατρός μιας και μεγαλώνω. Μου είπε “έφτασες 60, αλλάζεις lifestyle”. Στα 40 πέρασα κρίση ηλικίας και πλέον είμαι συμφιλιωμένος. Αν μπορούσαμε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Τα ναρκωτικά είναι το μόνο πράγμα που δεν έχω δοκιμάσει»

Για τις καταχρήσεις που έχει κάνει στη ζωή του μίλησε το βράδυ της Δευτέρας 22/5 ο To άρθρο Ιεροκλής Μιχαηλίδης: «Τα ναρκωτικά είναι το μόνο πράγμα που δεν έχω δοκιμάσει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ιεροκλής Μιχαηλίδης: Τα ναρκωτικά είναι το μόνο που δεν έχω δοκιμάσει

Ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης μίλησε για την υποκριτική και τη ζωή του, περιγράφοντας όσα με τα χρόνια έχει καταφέρει να αλλάξει.Ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης βρέθηκε στο The 2Night Show και μίλησε με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου για την καριέρα του, για την επιχείρηση που ξεκίνησε στη Θεσσαλονίκη παλίότερα και για την επανασύνδεση του σχήματος «Άγαμοι Θύται» τον επόμενο χειμώνα. Στο θέατρο ήταν η τρίτη χρονιά που συνεργάστηκε με τον Γεράσιμο Σκιαδαρέση, με τον οποίο έδεσαν σαν καλλιτέχνες. Ενώ το καλοκαίρι θα πρωταγωνιστήσει στην νέα παράσταση της Δήμητρας Παπαδοπούλου στο Θέατρο Άλσος. Ο Ιεροκλής Μιχαηλίδης είναι άνθρωπος που βλέπει τα λάθη του σε δεύτερο χρόνο και τα αναγνωρίζει. Έτσι όταν ο Γρηγόρης Αρναούτογλο

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»